ВИХОВНА ГОДИНА «НЕБЕСНА СОТНЯ В ВИРІЙ ПОЛЕТІЛА»

15 лютого 2018 року з учнями 7-В,Г класів проведено виховну годину «Небесна Сотня в вирій полетіла» на вшанування пам'яті учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 
 

УРОК-РЕКВІЄМ «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ. ПАМ‘ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

16 лютого 2018 пройшов урок-реквієм «Герої не вмирають. Пам‘яті Небесної Сотні» у 8-Б класі.Перегляд фільму американського документаліста Олівера Стоуна «Зима у вогні».

 
 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ 

Сьогодні українці вшановують пам'ять учасників Революції гідності та героїв Небесної сотні. Саме 20 лютого стало переломним моментом революційних подій.

 Цього дня 2014 року на вулиці Інституцькій розстрілювали протестувальників. Тож саме ця дата увійшла в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму. 

 Учні спеціалізованої школи № 98 теж долучилися до цієї дати та вшанували квітами пам’ять Героїв Небесної Сотні та випускника нашої школи, Героя України – Віктора Швеця, який загинув 19 лютого під час розстрілу майданівців. 

 Також у школі були проведені виховні заходи та екскурсії до міні-музею В.Швеця.

Image alt

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Учні 2 класів Дубчак Кирило, Шостаковський Мирон, Мангушев Григорій, Ярмак Кирило, Семенов Кирило, Стеблянко Дмитро, Оратовський Максим та Кирток Ігорі посіли І місце на ХХVII футбольному турнірі на Кубок ФК «Адреналін» у м. Луцьку.

Ми пишаємося вами!

Щиро дякуємо вчителю фізичної культури Грибу Роману Андрійовичу.

Image alt

22 ГРУДНЯ ВИХОВАНЦІ ДНЗ 447 ПРИЙШЛИ ПРИВІТАТИ З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТАМИ
ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ СШ 98.

 
 

У РАМКАХ "ТИЖНЯ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ" У СШ №98 БУЛО ПРОВЕДЕНО РІЗНОМАНІТНІ ВИХОВНІ ЗАХОДИ ТА ЦІКАВІ ЗУСТРІЧІ.

 
 

21 ГРУДНЯ УЧНІ СШ 98 ВІТАЛИ ВИХОВАНЦІВ ДН3 471 З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ РОКОМ!!!

 
 

КОНКУРС ЯЛИНОК

18 грудня у СШ №98 відбувся конкурс-виставка «Ялинка з підручних матеріалів». 

Дякуємо учасникам за креативний підхід та фантазію!

 

Image alt
 
 

ВИСТАВА «МІС ЧАРІВНА ШАПКА»У СШ № 98 

12-13 грудня відбувся показ вистави «Міс Чарівна Шапка». Підготували її вихованці театрального гуртка під керівництвом Материнського В.Я. 

Щиро дякуємо за чудову виставу. Діти - справжні таланти!

Image alt
 
 

ПРАВОВИЙ ТУРНІР

Учні СШ 98 взяли участь у районному правовому турнірі і посіли ІV місце! 

Ми вітаємо нашу команду! Пишаємося вами. 

Щиро дякуємо вчителям історії Кокоєвій Н. М., Лазор У. М.  та Аліфіренко Г. І.   за підготовку.

 
 
Image alt

Урок «домедичної допомоги»

Для учнів початкової школи, ученицями 10 класу було проведено урок домедичної допомоги під керівництвом Моравської Т.М. 

Захід пройшов чудово. Діти отримали задоволення.

 
 
Image alt

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ПРАВА У СШ №98

У рамках «Всеукраїнського тижня права», який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини та відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, 8 грудня 2017 року у СШ №98  було проведено Всеукраїнський урок права .

 

Image alt
 
 

УРОК МУЖНОСТІ

07.12.2017 у СШ № 98 завітали представники Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та Всеукраїнського об’єднання «Сокіл», які провели для учнів 10-х та 11-х класів надзвичайно цікаві уроки мужності.

Image alt
 
 

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

7 грудня у СШ №98 відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме учні нашої школи, вони проводили уроки у 1-10 класах із різних предметів. 

Старшокласники побували у ролі учителів та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Вони готувалися і хвилювалися. 

День учнівського самоврядування виявився нелегким, але успішним та приніс багато позитивних вражень та емоцій.

Image alt
 
 

МІС ШКІЛЬНА КРАСУНЯ

Україна здавна славиться своїми красунями. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія. 

Дівчата – красуні спеціалізованої школи № 98 змагалися не тільки в красі, але й у винахідливості та мистецьких обдаруваннях.

Претендентки на це почесне звання вразили глядачів своїми виступами, а енергія, яку вони випромінювали, передавалась глядачам, які активно підтримували конкурсанток оплесками.

Image alt
 
 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ У СШ №98

 

День боротьби зі СНІДом було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я в 1988 році. Цього дня у багатьох країнах світу з метою привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини проводяться різноманітні заходи.

У нашому навчальному закладі 1 грудня відбулася виставка плакатів-постерів до Дня боротьби зі СНІДом, а також учні 10-х класів провели інформаційні хвилинки у класних колективах. 

 Не будьте байдужими!

Image alt
 
 

СВЯТО ОСЕНІ У 2-Б КЛАСІ

СВЯТО ОСЕНІ У 2-Б КЛАСІ

Обработка видео...

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ У СШ № 98 

У полі висохли криниці, 

Ніхто не сіяв, не орав, 

Голодний рік, мов чорна птиця 

Над краєм зморенним літав 

(Народна творчість часів Голодомору)

 

У навчальному закладі були проведені заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору. Це і уроки - реквієми, виховні години. 8-А та 10-В класи побували на заході,присвяченому Дню жертв Голодомору у музичній школі № 13 імені М. Глінки. Для молодших школярів рада учнівського самоврядування провела інформаційні хвилинки.

До уваги учнів та батьків був оформлений стенд у вестибюлі школи та виставка у бібліотеці. 

У ході проведення заходів учні дізналися страшну правду про масову загибель населення України.Єднає нас пам’ять, і ми не можемо забути минуле, щоб не допустити трагедії у майбутньому.

Image alt
 
 

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У СШ № 98

21 листопада в Україні відзначають  День Гідності та Свободи,  який об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. 

Цей день встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 

 У СШ № 98 шкільною радою самоврядування було організовано екскурсії для учнів  початкової школи у міні-музей  Героя Небесної Сотні Швеця Віктора Миколайовича. Усі  класні колективи протягом дня покладали квіти до меморіальної дошки Швеця В.М., який з перших днів Революції Гідності був на Майдані і відстоював права українців. У кожному класі була проведена виховна година присвячена Дню Гідності та Свободи.    

Image alt
 
 

У СШ № 98 СТАРТУВАВ ПРОЕКТ «ОБДАРОВАНА ДИТИНА»

У рамках цього проекту проводяться різноманітні уроки та заходи.

Учителями кафедри природничих наук було проведено уроки хімії та географії , на яких застосовували метод проекту, що дає можливість нашим вихованцям більш детально та глибоко вивчити матеріал. Формує навички самостійного пошуку та обміну інформацією. 

Учителі Мартинюк Н.О. та Рисак О.М. на уроках формують екологічну грамотність та виховують любов до матінки-природи.

Image alt
 
 

Учні СШ №98 підготували відеоролик
до Дня української писемності та мови

den pisemnosti

Обработка видео...

БЕСІДА «МИСТЕЦТВО ДІАЛОГУ»
У СШ №98

8 листопада у СШ №98 пройшов урок-бесіда «Мистецтво діалогу» у 5-Г та 6-Г класах. Проводили захід психолог Франчук Дмитро та соціальний педагог Рощипкін Олег з благодійної організації «Карітас».

Учням розповідали про те, як впливає слово на людину, що потрібно зробити, щоб стати цікавим співрозмовником. Найголовніше – це вміти слухати і чути, що тобі говорять. Адже, щоб бути цікавою, розумною особистістю потрібно зовсім трошки: повага і свого оточення.

Image alt
 
 

СЕМІНАР ЗДОРОВ’Я У СШ № 98

8 листопада у рамках шкільного місячника «За здоровий спосіб життя» пройшли семінари здоров’я «Проти тютюну», залучили 5, 6, 8 класи.

Цей захід – це 12 експериментів, які показують шкоду куріння. Учні дізналися, що відбувається з організмом, коли вживаєш шкідливі речовини. 

Сподіваємося, що семінар здоров’я «Проти тютюну» вплине на подальше життя учнів.

 
 
Image alt

НАВЧАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ У 4-Г КЛАСІ

Початок осені для учнів 4-г класу видався цікавим і насиченим! 

Діти отримали позитивні емоції від спілкування з тваринами у зоопарку "Дванадцять місяців". 

Учні здійснили віртуальну подорож до планет Сонячної системи в Київському планетарії. 

Надзвичайно цікавою була зустріч із працівниками поліції.

Image alt
 
 

НЕЗАБУТНЯ ЕКСКУРСІЯ 4 -Д КЛАСУ НА КІНОСТУДІЮ FILM.UA.

Діти були вражені ,що практично поруч знаходиться Троєщинський "Hollywood". 

Працівники кіностудії розкрили багато секретів і показали роботу над фільмами, анімаціями. 

Діти побували на відкритому знімальному майданчику, який було задіяно на зйомках фільму "Сторожова застава".Всі отримали чудові враження і деякі діти вже вирішили обрати професії пов'язані з виробництвом мультфільмів та анімації!

Ну що ж, час покаже!

 
 
Image alt

НELLOWEEN У 6-А КЛАСІ

27 жовтня відбувся виховний захід у 6-А класі. Діти  вивчали історію свята Нelloween.

Котікова Н.В. та Велькіна Н.Д. підготували учням цікаві завдання англійською мовою. А Мулярчук А.Ю. навчила дітей робити оригінальні вироби з гарбуза.

Дякуємо за чудовий захід.

Image alt
 
 

У РАМКАХ ПРОЕКТУ "ГРОМАДЯНСЬКО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ "

День історичного костюма у СШ №98.

 
 

«ВЕСЕЛКА КРАЇН» У СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ШКОЛІ № 98

26 жовтня 2017 року у спеціалізованій школі № 98 відбувся надзвичайно дивовижний конкурс «Веселка країн».

Завдяки вчителю історії Лазор Уляні Миколаївні, класним керівникам та учням 9-х класів, всі присутні змогли поринути у вирій культур, запальних танців, співів та смачної національної кухні.

На конкурсі діти представили такі країни як Мексика, Ірландія, Німеччина, Ізраїль та Японія. І як завжди перемогла дружба і гарний настрій!  

Image alt
 
 
ІНФОРМАЦІЙНА ХВИЛИНКА У РАМКАХ МІСЯЧНИКА ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ У СШ №98

23.10.2017 року у рамках місячника профілактики правопорушень в СШ № 98 для учнів 1-4 класів було проведено інформаційні хвилинки, на яких   шкільна рада учнівського самоврядування нагадала дітям про необхідність дотримання правил поведінки в школі та за її межами, вміти коригувати свою поведінку та змінювати її у правильному напрямі. 

Дякуємо лідеру учнівського самоврядування Саку Віктору та шкільній раді учнівського самоврядування за організацію цього заходу.

Image alt
 
 

БРЕЙН-РИНГ «КОЛЕСО ІСТОРІЇ» У СШ № 98

19 жовтня у рамках проекту «Громадянсько-патріотичне виховання» відбувся брейн-ринг  «Колесо історії» для учнів 6 класів. Оцінювали гру учні 9 класів. 

Команди дуже гарно підготувалися до заходу: приготували емблеми, плакати-постери, костюми.  Було 6 різноманітних завдань для кожної команди. Всі отримали позитивні емоції та набули нові знання. 

Щиро дякуємо вчителю історії Лазор У.М. за оригінальний та цікавий захід у рамках нашого проекту. Учасники брейн-рингу були нагородженні грамотами та солодкими призами.

Image alt
 
 

КОНКУРС «ОСІННІ БАРВИ» У СШ № 98 

Яка вона, осінь. Сумна й безрадісна? Безбарвна й одноманітна? Та годі, згадайте, як першого вересня бігли до школи гамірливі першокласники й поважно йшли випускники.

Де ж сумна? Чому безбарвна? Яскраві квіти в букетах, неймовірно великі білі метелики в акуратно заплетених кісках. Одразу пригадуються незабутні рядки: «Літо збігло, як день. І з невлежаного туману вийшов синьоокий, золоточубий вересень». І знову айстри, жоржини, троянди…Яскраво, весело! Осінь! Це прекрасна пора року!

19 жовтня у СШ № 98 пройшов відбувся конкурс композицій з  квітів «Осінні барви». Брали участь у конкурсі учні 5-11 класів. Діти підготували чудові композиції. 

Усе що вродило на городі, в садку, чи з'явилося під деревами у лісі та місті тепер прикрашає шкільний вестибюль. Школярі знайшли застосування чи не усім природнім матеріалам, які потрапили під руку. 

Щиро дякуємо усім учасникам, батькам та вчителям, які допомагали створити гарні композиції. Переможці конкурсу були нагороджені грамотами.

Image alt
 
 

ЗУСТРІЧ ІЗ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

12 жовтня у СШ № 98 завітав шкільний офіцер поліції Чалієнко Ірина Анатоліївна, яка провела профілактичну роботу з правопорушниками та познайомила учнів з програмою "Школа і поліція".

 
 
Image alt

БРЕЙН-РИНГ «СКАРБНИЦЯ РОДУ» У СШ № 98

5 жовтня у рамках проекту «Громадянсько-патріотичне виховання» у 7 класах пройшов брейн-ринг «Скарбниця роду». Аліфіренко Г.І. підготувала цікаві завдання для учасників.

Гра пройшла на хвилі позитиву. Дух суперництва не покидав жодну команду ні на хвилину. Суддями цього заходу були учні 10 класів.

Кожна команда отримала грамоту та солодкий подарунок.

 

Image alt
 
 

КВЕСТ «СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ» У СШ № 98

У жовтні розпочався загальношкільний проект «Громадянсько-патріотичне виховання». Вчителі історії та української мови і літератури протягом місяця будуть проводити цікаві заходи для учнів.

3 жовтня Кокоєва Н.М. провела квест «Сторінками історії України» для 5 класів. Допомагали організовувати цей захід учні 10 класу.

Цікаві та творчі завдання виконували учні, шукаючи свою наступну докацію по усій школі. Квест учням 5 класів дуже сподобався. Переможці отримали грамоти.

Image alt
 
 
ЕКСКУРСІЯ У МІНІ-МУЗЕЙ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У СШ № 98

У рамках місячника шкільних бібліотек протягом вересня проводилися екскурсії у міні-музей Героїв Небесної Сотні. Бібліотекар Висоцька Любов Аркадіївна познайомила учнів 1 класів з бібліотекою, а також розповіла про нашого випускника Швеця Віктора Миколайовича – Героя Небесної Сотні.

Минулого року наша школа облаштувала міні-музей, щоб кожен зміг вшанувати пам’ять героїв, подивитися особисті речі, фотографії, книги з тієї трагедії.

 
 
Image alt

УРОКИ З НОСІЄМ МОВИ У СШ № 98️

У СШ 98 пройшли уроки з носієм мови із Нігерї Ікхалеа Едезіре Бріджет.

Учні 10–А та 11-Б класів отримали можливість практичного застосування набутих у школі мовленнєвих навичок.️ 

Позитивна атмосфера уроку, цікаві завдання, приємне спілкування сприяють подоланню мовного бар’єру і, звичайно, підвищують зацікавленість наших учнів у вивченні англійської мови.

 
 
Image alt