Благодійний ярмарок

Завдяки спільним зусиллям нашої найкращої шкільної родини на сьогоднішньому благодійному ярмарку вдалося зібрати 43 000 гривень! Ці кошти ми передаємо бійцям роти ударних БпАК 92-ї ОМБР "Ахіллес".
Низький уклін усім учасникам сьогоднішнього заходу!
Віримо у Перемогу - донатимо на ЗСУ!
Слава Україні та нашим Захисникам!
Благодійний ярмарок

Обработка видео...

Незадовго до Дня Святого Миколая щорічно у школі розпочинається акція "Усі ми прагнемо любові!", акція підтримки і допомоги тим, хто цього потребує. Зараз це наші Герої, наші захисники.
Дякуючи небайдужості учнів, батьків та учителів вдалося зібрати багато теплих речей для морських піхотинців, які наразі звільняють лівий берег Херсону.
Окрема подяка благодійній організації «БФ „РОСОМАХИ“» за надану допомогу!
З вірою у ЗСУ і вищі сили!

Екологічна акція "Врятуй пластикову кришечку" триває! Сьогодні зібрані кришечки були відправлені до об'єднання "Блукаючі волонтери".
Продовжуємо допомагати нашим воїнам, нашим захисникам!
Сьогодні усі кошти з шкільного благодійного ярмарку, 31 806 грн, було передано на допомогу батальйону "Свобода".
Ми пишаємося кожним героєм, хто боронить наше право жити, навчатися та працювати у рідній країні.
Слава Україні!