ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ

Дякуємо усім, хто долучився до акції.

Корм буде передано 2 березня у благодійний фонд "Щаслива лапа"

Благодійний ярмарок

15 лютого у СШ № 98 відбулося святкування Масляної, а сама благодійний ярмарок, у якому взяли активну участь усі члени нашої шкільної родини.

Байдужим не залишився ніхто, було зібрано 990 грн, які будуть перераховані у благодійний фонд «Таблеточка». Дякуємо усім!

Дякуємо всім, хто взяв участь!

16 листопада у СШ № 98 відбувся благодійний ярмарок «Здорове харчування», було зібрано 1413 гривень.

УЧНІ СШ 98 ОТРИМАЛИ ПОДЯКУ!

Дякуємо усім, хто долучився до збору пластику!

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК У СШ № 98

20 вересня у СШ № 98 відбувся благодійний ярмарок солодкої випічки.

Цього навчального року ярмарок проходив уперше. Взяли участь у ньому учні 5-10 класів. Домашньої випічки було дуже багато. Смаколики куштували всі: і дорослі, і малі.

Організувала ярмарок рада учнівського самоврядування «Едельвейс» нашої школи. Це був масовий захід, на якому зібрали 2687 грн.

Гроші будуть перераховані у фонд «Таблеточки» для паліативної програми. Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх родин, шляхом запобігання та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню і точному діагностуванню симптомів болю та розладів життєдіяльності, проведення адекватних лікувальних заходів, надання психологічної, соціальної, духовної та моральної підтримки, незалежно від захворювання, віку, соціального статусу, національності, релігійних та політичних переконань, місця проживання хворого тощо.

Щиро дякуємо батькам та класним керівникам, які допомагали своїм учням.