21.09.2023
Символічно у День миру запрошуємо нашу шкільну родину долучитися до районної благодійної акції «Віримо у ПЕРЕМОГУ – донатимо на ЗСУ!» Підтримаймо бійців роти ударних БпАК « Ахіллес» 92-ї ОМБР імені кошового отамана Івана Сірка та 128 батальйону ТРО Дніпровського району.
На зібрані кошти зможемо придбати технічні засоби, які так необхідні сьогодні на передовій.
Тільки так ми пришвидшуємо нашу ПЕРЕМОГУ. У єдності наша сила, і ніхто нас не здолає, поки ми, українці, невтомно допомагаємо одне одному!
Бійцям роти Ахіллес
На придбання технічних засобів бійцям роти ударних БпАк Ахіллес
Номер картки банки
Дорога шкільна родино!
На допомогу діткам, які постраждали від війни, вдалося зібрати 47 773 грн. Комісія 190 грн, залишок у сумі 47583 грн надсилаємо на рахунок Благодійного фонду "Постраждалі діти війни". Дякуємо кожному, хто долучився!
Ми непереможні!
31.08.2023 Дорога наша шкільна родино!
Не даруйте нам квіти!
Квіти в наших серцях розквітають, коли ми можемо допомогти тим, хто цього дійсно потребує.
Кожен ваш букет - це гроші, які можуть стати чимось терміново необхідним для діток, які постраждали внаслідок цієї страшної війни.
Букети будуть після Перемоги, а поки долучіться, будь ласка, до збору коштів, який триватиме до 31 серпня, 1 вересня загальна сума буде передана Благодійному фонду "Постраждалі Діти Війни"

Номер картки банки