ПАМ’ЯТКА  БАТЬКАМ

ДОТРИМАННЯ ПОРЯДКУ ДІЙ
У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ


З метою підвищення рівня поінформованості щодо дій у надзвичайних ситуаціях наполегливо рекомендуємо ознайомитися з матеріалами, які викладені нижче.

Image alt
Ukrittya_v_sporudah

Обработка видео...

evakuac

Обработка видео...

STOP  БУЛІНГ

Булінг (від анг. to bull – переслідувати) – небажана агресивна поведінка дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей
з метою приниження, залякування та демонстрації сили.

УВАГА!  ІНТЕРНЕТ!!!

ОСОБИСТІ ДАНІ
Привчайте дітей до того, що не можна розкривати свої особисті дані в Інтернеті. Якщо сайт просить введення імені, допоможіть дитині придумати псевдонім, не розкриваючи ніякої особистої інформації.
ЧАС ДЛЯ ІНТЕРНЕТУ
Домовтеся з дитиною скільки часу він буде проводити в Інтернеті. Для кожного віку повинна бути своя норма – чим старша дитина, тим довше він може перебувати в Мережі.
КОРИСТЬ ВІД ІНТЕРНЕТУ
Розкажіть дитині, що таке Інтернет-простір. Поясніть, що Інтернет – це в свою чергу помічник в пошуку інформації освіти.
ОМАНА
Поясніть дітям, що в Інтернеті людина може бути не тим, за кого себе видає. Дванадцятирічна дівчинка з чату може в реальному житті опинитися 40-річним дядьком.
НЕБЕЗПЕКА
Попередьте дитину про те, що в Мережі він може зіткнутися з небезпеками (наркотики, киберунижение, зловмисники). При зустрічі з небезпечною інформацією дитина повинна розповісти про неї батькам.
ВІРТУАЛЬНІ  ДРУЗІ
Розмовляйте з дітьми про їх віртуальних друзів. Якщо дитина хоче зустрітися з Інтернет-другом в реальному житті, то перед цим він обов’язково повинен порадитися з батьками.
ШАХРАЇ
Розкажіть дитині про шахрайство в Мережі – розіграші, лотереї, тести. Привчіть її без відома дорослих не відправляти СМС, щоб отримати кудись доступ або інформацію з Інтернету.