СВЯТО «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ…» У СШ № 98

13 жовтня відбулося свято «Козацькому роду нема переводу…» у рамках проекту «Громадянсько-патріотичне виховання».

Захід був насичений різноманітними конкурсами та змаганнями. Діти показали ґрунтовні знання та продемонстрували гарну фізичну підготовку. Щиро дякуємо Аліфіренко Г.І. вчителю історії за організацію прекрасного свята.

 «Козацькому роду нема переводу»… У магічній силі цих рядків попередні покоління начебто передали нащадкам духовну силу. У ній не тільки одвічне прагнення людей до свободи, а й до освіти, до розвитку культури, до збереження національних традицій, до здорового способу життя.

Ми збудуємо сильну незалежну державу тільки тоді, коли будемо знати героїчну історію свого народу, шанувати та відроджувати народні звичаї і традиції, будемо гідними нащадками славного козацтва.

 

Image alt
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

ДЕНЬ ЗНАНЬ У СШ № 98 

 1 вересня - це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з учнів. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням до своєї другої домівки. 

 Наша школа радо вітає першокласників. Це їх уперше у житті покличе Перший дзвінок за парту, почнеться 1-й урок, який поведе у країну знань.

 Для когось навчальний рік буде останнім чи черговим. Але цей день однаково хвилюючий і незабутній. 

 Нехай цей навчальний рік відкриє для учнів нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. 

Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
У СШ № 98

26 травня відбулося свято Останнього дзвоника. Ще один навчальний рік дійшов кінця. 

Хтось цьогоріч вже закінчує свою клопітку працю у школі та відкриває двері дорослого життя, а хтось зробив тільки маленький крок у знання і переходить у наступний клас, щоб поринути у нові навчальні дисципліни. 

 Наше свято пройшло у теплій атмосфері. До нас завітали гості: заступник директора РНМЦ Сидоренко Наталія Анатоліївна, депутати Київради Березніков Олександр Іванович, Криворучко Тарас Григорович. 

 Від усього серця вітаємо усіх з цим світлим і водночас сумним святом. До нас вже дібралося веселе щасливе літо, сповнене відпочинку і нової життєвої енергії та завзяття.

 

Image alt

СВЯТО ВЕСНИ ТА КРАСИ. МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ У СШ № 98. 

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. 

У цей день жінка – це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості. 

 Всі діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком для вчительського чарівного жіночого колективу став концерт. У ньому брали участь учні як старших, так і молодших класів. Вони порадували своїм співом та запальними танцями, зворушливими віршами.

Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

Image alt

КОНКУРС «НАША ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТИ» У СШ № 98

У спеціалізованій школі № 98 21 та 23 лютого відбувся фінальний етап конкурсу «Наша школа має таланти».

42 учасники показали свої таланти у таких номінаціях: «Музичне мистецтво», «Хореографія» та «Розмовний жанр».Всі конкурсанти отримали грамоти та подарунки. Такий конкурс у нашій школі проходив уперше. Сподіваємось, що у наступному році у конкурсі візьмуть участь більше учасників.

Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням, які підтримували учасників.

Image alt

У СШ № 98 відзначають День Святого Валентина

З самого ранку працює фотозона для учнів, пошта любові.

Учнівське самоврядування доклало багато зусиль, аби сьогодні кожен зміг відчути дух свята.

Image alt

Image alt

СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ШКОЛІ № 98 – 50 РОКІВ!

Image alt

Image alt

День народження школи – це свято для всіх!
Хай лунає в ній завжди учнів радісний сміх.
Хай збирають всіх  дзвоники ранком щодня,
Хай щасливою буде шкільна сім’я!

 

1 грудня 2016 року спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови № 98 святкувала 50-річчя.

Ювілей школи – це  історична віха, яка дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі. Школа – це маленька Батьківщина. Вона відображає  у собі світ і час. Ми в ньому живемо уже 50 років. І щоб виростити, виховати справжню людину, патріота України, потрібні люди з небайдужим серцем, глибокими знаннями і гострим  розумом. Саме такими є, були   і будуть вчителі 98-ї.

На наше свято завітали поважні гості: Березніков Олександр Іванович – депутат Київради, Онофрійчук Петро Васильович -    голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Загородня Алла Вікторівна – заступник     голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Очеретна Наталія Михайлівна – представник Департаменту освіти і науки м. Києва, Іваніна Наталія Василівна – начальник управління освіти Дніпровського району, Тодосова Галина Іванівна – заступник начальника управління освіти Дніпровського району, Кучменко Наталія Віталіївна – директор районного науково-методичного центру, Усова Ніна Олексіївна – другий директор СШ № 98, директори шкіл Дніпровського району. На наші урочистості прибули учителі підшефної школи с. Стайки. Київської області. Давні, хороші, дружні стосунки поєднують два педагогічні колективи.  

Приємно було    зустрітися сьогодні із рідними випускниками. Особливо з першими випускниками школи.

Також привітати рідну альма-матер приїхав Науменко Володимир Олександрович, випускник 1986 р. - доктор медичних наук,  професор, заступник директора з науково-медичної роботи державної установи – Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені Філатова Національної академії медичних наук України. Ми пишаємось усіма випускниками. А за 50 років 98 школа випустила  їх у широкій світ більше 6000.

Було висловлено щиру вдячність батьківському колективу, який завжди підтримує школу і допомагає.

МИ ВДЯЧНІ ВСІМ, ХТО ПРИЙШОВ НА НАШ ЮВІЛЕЙ.

ВДЯЧНІ ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ, ЗА ВАШУ ЩИРУ ВДАЧУ, ЩИРУ ЛЮБОВ!

СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ
У СШ № 98

   25 жовтня 2016 відбулося грандіозне свято у спеціалізованій школі № 98.    Учні 8-х класів довели своїми виступами, що вони – гідні нащадки козацького роду, справжні патріоти рідної України.

Учасники і куліш варили, і вареники ліпили, і достойно відповіли на питання історії та літератури…    Імпровізація картини «Запорожці пишуть лист султану» викликала шалені оплески і найвищі оцінки журі.    А скільки ж позитивних емоцій подарувала глядачам пісня Марусі Чурай «Засвіт встали козаченьки» у виконані «запорожців» СШ 98…

   Низько вклоняємось батькам, які завжди безвідмовні в організації та проведенні таких заходів.    Щиро дякуємо організаторам проекту:

  • 1. Пилишенко Тетяні Миколаївні
  • 2. Лазор Уляні Миколаївні
  • 3. Бугай Наталії Миколаївні
  • 4. Гуцал Тетяні Яківні
  • 5. Коваленко Юліані Олексіївні
  • 6. Рисак Ользі Михайлівні
  • 7. Фіст Вірі Дмитрівні

  Вдячні журі (одинадцятикласникам та Мартиненко Олені Наумівні) за об’єктивне оцінювання конкурсів.

…Життя продовжується…    Таких свят чекають і надалі діти, батьки, вчителі.

Image alt

Image alt