ЮНІ ІСТОРИКИ

18 жовтня у СШ №98 був проведений брейн-ринг «Славні нащадки Київської Русі-України» для 7 класів у рамках проекту «Громадянсько-патріотичне виховання».

Дякуємо Лазор У.М. за проведення та організацію.

 
 
Image alt

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. У зв’язку з цим днем у СШ №98 учнівським самоврядуванням було проведено інформаційну хвилинку для учнів 5-11 класів.

 
Image alt
 

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Протягом 11 та 12 жовтня у СШ №98 відбулися заходи до Дня захисника України.

До учнів 11 класів на урок мужності завітав учасник бойових дій Шипко О.М..

Діти з учнівського самоврядування провели інформаційну хвилинку у 5-11 класах та привітали хлопців з прийдешнім святом.

День захисника України, як і раніше, покликаний вшановувати пам’ять усіх героїв, які поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання. Потрібно віддати належне героїзму і мужності сильній половині населення нашої країни.

 
 
Image alt

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД «Я – ПАТРІОТ УКРАЇНИ»

11 жовтня учні СШ №98 взяли участь у заході «Я – патріот України», який організувала Державна прикордонна служба України та Київський молодіжний центр.

Наші учні не тільки побували на презентації технічних засобів охорони державного кордону, а й взяли участь військово-спортивних іграх та спробували страви польової кухні.

Це був надзвичайно цікавий день на передодні свята Дня захисника України. А також наша команда посіла ІІІ місце у змаганнях з розбирання та збирання АК-74. І це були учні 8 класів!

Щиро дякуємо за можливість побувати у військовій частині. Учні та вчителі отримали багато позитивних вражень.

 
 
Image alt

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Сьогодні Усок Сергій Олександрович брав участь у військово-патріотичному конкурсі вчителів предмету "Захист Вітчизни" Дніпровського району і посів ПЕРШЕ МІСЦЕ!!!!

Щиро вітаємо,радіємо і пишаємося!!!

 
 
Image alt

ПРАВОВИЙ БРЕЙН РИНГ

У рамках проекту «Громадянсько-патріотичне виховання» 11 жовтня у СШ №98 відбувся «Правовий брейн-ринг» серед учнів 9 класів.

Дякуємо вчителю Аліфіренко Г.І. за цікавий захід.

 
 
Image alt

Покрова – мати козацтва

8 жовтня у СШ №98 відбувся цікавий захід для 6 та 7 класів «Покрова – мати козацтва» у рамках проекту «Громадянсько-патріотичне виховання».

Дякуємо вчителям Столярчук Т.В. та Коляді Т.О.

 
 
Image alt

Історія стародавнього світу

У СШ №98 стартував проект «Громадянсько-патріотичне виховання», який триватиме протягом жовтня. Учні 6 класів підготували виставку на тему «Історія стародавнього світу».

 
 
Image alt

Телешоу «Світське життя»

5 жовтня у СШ №98 пройшов святковий випуск телешоу «Світське життя» підготовлений учнями школи для вчителів та присвячений Дню працівника освіти.

Танцювальні та гумористичні номери, пісні, щирі привітання та найкращі побажання підняли настрій всім присутнім на святі.

 
Image alt
 

У СШ №98 протягом 1-4 жовтня проведені уроки доброти, присвячені Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.

Під час проведення уроків, учні приводили до школи своїх домашніх улюбленців, розповідали про умови догляду за тваринами, їхній раціон харчування, активно обговорювали питання взаємовідносин людей і тварин, етичного ставлення до представників тваринного світу. Учні 9 класів відвідали один з Київських притулків для тварин, де мали змогу не тільки подивитися на тварин, а й погодувати, погратися з ними. Заходи були проведені з метою призвати кожного берегти та піклуватися про тваринний світ, у якому ми живемо.

 
 

Зі святом, дорогі учителі!

Привітання від учнів 98 школи!

Image alt
Зі святом, дорогі учителі!

Обработка видео...

КОЗАК-КВЕCТ

29 вересня наші учні брали участь у Козак-квесті (патріотична вишкіл-гра). Команда "Едельвейс" посіла ІІІ місце, а "Миротворець" - V місце серед 26 команд Дніпровського району.

Вітаємо наших переможців!

Ми пишаємося вами!!! Навіть дощова погода не завадила отримати позитивні емоції, цікавий досвід та перемогу!!!

 
 
Image alt

ВИХОВНІ ЗАХОДИ ВІД КУРСАНТІВ НАВСУ У СШ №98

20.09.2018 року у СШ №98 завітали курсанти Національної академії внутрішніх справ України та провели виховні бесіди на теми : «Торгівля людьми» та «Правила дорожнього руху» для учнів 5 класів.

Дякуємо нашим гостям за корисний та цікавий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

 
 
Image alt

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з 10 вересня по 14 вересня у СШ № 98 пройшли уроки, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя, виховування у школярів співчуття, бажання допомогти.

Дякуємо класним керівникам за проведену роботу!


Image alt
 
 

ВЕРНІСАЖ СПЕЦКУРСІВ «OPEN SPACE II» У СШ №98

А ми продовжуємо цікаво здобувати знання. Тепер точно кожен знає, як допомогти другу чи врятувати себе у надзвичайній ситуації.

17 вересня у СШ №98 відбувся вернісаж спецкурсів «Open space» для учнів 4-5 та 6-7 класів. Дякуємо усім за незабутні враження!!!

Image alt
 
 

ВЕРНІСАЖ СПЕЦКУРСІВ «OPEN SPACE» У СШ №98

13 вересня у СШ №98 пройшов незвичайний захід - вернісаж спецкурсів «Open space», співорганізатором якого був Київський палац дітей та юнацтва.

Знайомство з гуртками, які діють на базі СШ №98 та КПДЮ, проходило у вигляді квесту з цікавими локаціями: «Театр Карабаса-Барабаса», «Корисні вузлики», «Миротворча місія», «Павутинка», «Влучний снайпер», «Психологічна служба», «Журналістське розслідування».

Також проводилися майсер-класи з основ самооборони та надання першої домедичної допомоги. Захід приніс море позитивних емоцій, кожен з учасників відкрив для себе нові здібності.

Image alt
 
 

УВАГА!
ДІТИ НА ДОРОЗІ

У рамках місячника "УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ" 11 вересня у СШ №98 шкільною радою учнівського самоврядування було проведено уроки-вікторини "Мій друг – дорожній рух", спрямовані на формування безпечної поведінки дітей на дорогах.

Діти змогли не тільки дізнатися щось нове, але й продемонструвати наскільки вони обізнані з правилами дорожнього руху.

Image alt
Image alt
 
 

СВЯТО «КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ» У СШ №98

03.09.2018 у СШ №98 відбулося свято «Країна дитячих мрій», як завжди яскраво та весело,у піднесеному й доброму настрої відзначили початок навчального року.

Свято об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. Учнів початкових класів радо зустрічали та розважали веселі Посіпаки. На території школи було розміщено святкову, яскраву фотозону, де кожен охочий зміг закарбувати момент початку навчального року.  Також кожен учень отримав друковану продукцію з емблемою школи (календарик, розклад та закладку).

Для першокласників це – початок захоплюючого, повного нових відкриттів шляху до країни знань. І ми бажаємо їм старанності і працьовитості, завжди прагнути бути кращими і досягати високих результатів!

Для учнів випускних класів це – не просто останній в їхньому житті шкільний перший дзвінок. Це — початок завершального етапу подорожі до самостійного та дорослого життя, до вибору майбутньої професії.

Зі святом, дорогі наші учні, батьки та вчителі!

Image alt