Державна підсумкова атестація з української мови

05.06.2018 у спеціалізованій школі № 98 м.Києва відбулася державна підсумкова атестація з української мови у 9-х класах. Це перше випробування для учнів, яке вони успішно витримали.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У СШ № 98

31 травня у спеціалізованій школі № 98 відбулося свято Останнього дзвоника. Серед гостей на урочистій лінійці був присутній депутат Київської міської ради Тарас Криворучко, який привітав молодь із початком дорослого життя.

Також щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків.

Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні школи. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника. Радість та смуток переповнювали серця усіх присутніх. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

Чудових вам канікул, школярі!

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у 9-Г класі відбувся урок- тренінг "Від пішохода - до водія. Поради учасникам дорожнього руху."

Дякуємо класному керівнику Коваленко Ю.О.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СШ 98!

Open-air classroom у 98

Як оформити шкільне подвір'я , щоб там подобалося гратися та навчатися? Дизайнерами та художниками виступили батьки 1-В класу!

• Кульбачна Катерина Сергіівна
  • Котій Ірина Анатоліївна
  • Когут Лариса Іванівна
  • Гордєєва Вікторія Миколаївна
  • Баздиров Володимир Васильович
  • Артемчик Олексій Миколайович
  • Болатова Ася Рамазановна
  • Мельник Анна Володимировна
  • Паркулаб Руслан Миронович
  • Яблоновська Алена Костянтинівна

Відтепер зони для проведення квестів, математичних походів, англомовних естафет радують учнів початкової школи!

Уроки з нейтівспікерами –

це прекрасна нагода подолати мовний бар'єр та зануритись в іншомовне середовище.

Відкриття романтичної інсталяції «For you…»

25.04. мер столиці Віталій Кличко та очільник нашого району Петро Онофрійчук «офіційно» відкрили романтичну інсталяцію «For you…», куди були запрошені діти з учнівського самоврядування СШ №98.

Діти отримали незабутні враження від спілкування з Віталієм Володимировичем.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у 9-Б та 9-Д класах пройшло навчання з надання першої допомоги при утопленні,удушення чадним газом, кровотечі.

Заняття проводили стеденти медичного коледжу під керівництвом викладача Митрошиної О.В.

Вистава "Таємниця дитячого кораблика(каруселі)"

19 та 20 квітня вихованці театрального гуртка під керівництвом Материнського В.Я. показали виставу "Таємниця дитячого кораблика(каруселі)".

Це було неперевершено, креативно, емоційно та цікаво!!! Мали змогу подивитися виставу учні  початкової школи та 5-6 класи.

ДНІПРОВСЬКИЙ БАЛ 2018

16 квітня у КМДА відбулося свято елегантності та краси «Дніпровський бал 2018».

11 найкращих шкіл Дніпровського району боролися за перемогу у конкурсі «Київський вальс». Свято пройшло чудово, на одному подиху.

Вітаємо випускників СШ № 98, які достойно представили освітній заклад. Також хочемо привітати з дебютом ведучих балу Штоліну Дарію та Прихітька Микиту.

Щиро дякуємо організаторам, учасникам, хореографам, батькам за чудову атмосферу на святі. Випускники СШ №98 пишаються тим, що мали можливість потрапити на I Дніпровський бал.

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У СШ 98

17 квітня у СШ 98 пройшов День цивільного захисту.

У 1-4 класах відбувся захід «Що таке цивільний захист? Евакуація у надзвичайній ситуації». У 5-11 класах дії населення у надзвичайних ситуаціях».

На великих перервах діти мали змогу подивитися фільми про цивільний захист. Старшокласники разом з вчителем Уском С.О. організували ознайомлення з індивідуальними засобами захисту.

Відбулася навчальна евакуація у початковій школі (вул. Микитенка, 11б) о 9.00, у основній та старшій школі (вул. Микитенка, 7) о 12.00. Також були оформлені стенди з інформацією про цивільний захист.

СТАРТИ НАДІЙ

16 квітня у 5 класах пройшов спортивний захід "Старти надій". Дякуємо вчителям Вітютнєвій Н.Ю.,Коваленко О.О., Грибу Р.А. за проведення та організацію.

І місце посів 5-А

ІІ місце - 5-Б

ІІІ місце - 5-Г

Всі отримали позитивні емоції та заряд енергії на цілий тиждень!