СВЯТО Talent show "The coolest"

14 березня у рамках проекту "Світ без кордонів" пройшло чудове свято Talent show "The coolest" для учнів 7 класів.

Організаторами були вчителі англійської мови Шапран Т.І. та Романець В. Д.

Діти підготували більше 30 номерів. І співали, і танцювали, на інструменті грали, хімічні досліди показували – все це англійською мовою.

Це була хороша нагода усім учням показати свої здібності та таланти. Щиро дякуємо учителям за організацію заходу.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН
У СШ №98

У цьому році у початковій школі з’явився урок хореографії. Щоб підвести підсумки роботи за півріччя і показати батькам, яких успіхів у хореографії досягли учні, 14 березня було проведено свято «Танцювальний марафон».

Під час заходу панувала добра та позитивна атмосфера. Кожен клас мав змогу виступити з танцювальним номером. Всі переконалися у тому, що діти мають здібності, треба їх лише розвивати. Учні, батьки, вчителі залишились задоволені. Щиро дякуємо вчителю хореографії Терляковій Юлії Сергіївні за чудове свято.

Конкурс "Містер школи 2018" у СШ 98

14 лютого у СШ 98 відбувся конкурс "Містер школи 2018". Такого заходу давно у освітньому закладі не було. Учасниками були учні 9-11 класів.

Всі вони різні і водночас найкращі серед найкращих. 9 хлопців показали свої таланти у конкурсі "Світ моїх захоплень", інтелект і виховання - у конкурсі "Викрутись".

За підтримки танцювального колективу "Flash" і хореографа Ковальової-Кшивінської Г.В., учасники презентували себе і виконали танець справжніх чоловіків.

Захід пройшов чудово. Повний зал глядачів чекав результатів конкурсу з нетерпінням.

Вітаємо Містера школи Прихітька Микиту та Віце-містера Степаненка Борислава.

Дякуємо усім, хто підтримував і допомагав усім учасникам.

У СШ № 98 з’явився новий освітній простір для учнів

УРОК МУЖНОСТІ

24.01.2018 року у СШ №98 завітали гості, друзі нашої школи, військова громадська організація учасників АТО «Сокіл», які провели справжні уроки мужності для 9-х класів до Дня Соборності та до Дня пам’яті героїв Крут.

СВЯТО СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У СШ №98

22 січня 2018 року у СШ № 98 відбувся загальношкільний захід до Дня Соборності України «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», класні керівники 5-9 класів провели неймовірно цікаві години спілкування «Подія, що пережила час», виховні заходи «Україна – соборна держава», для 10-11 класів круглий стіл «Соборна мати Україна: від ідеї до сьогодення».

Для молодших школярів класоводами був проведений інтерактивний урок «З Україною в серці». Майже всі учні школи були задіяні в цих заходах. Діти дізналися щось нове та отримали досвід роботи в команді.

Обработка видео...