ПРОЕКТ "Я ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ.
А ТИ?!"

Дар'я Кошка

Мене звати Дар'я Кошка. Мені 7 років, я учениця 1-в класу.

Рік тому я почала займатися дзюдо в спортивному клубі «Патріот». За цей час я здобула 14 медалей, ставала чемпіоном и призером всеукраїнських та міських змагань та маю кваліфікаційну ступінь 5 КЮ жовтий пояс.

Зазвичай мій тиждень складається з п’яти тренувань з дзюдо, двох занять з шахів і одного відвідування басейну.

Я ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!Анастасія Лізюра

Учениця 5-В класу, СШ №98. З 2015 року займається Таеквон-до ( ITF ) володарка жовто-зеленого поясу. Тренер: Павлюк Юрій Станіславович, Голова Суддівської колегії Федерації Таеквон-До ІТФ м. Києва, 6-й Дан Чорного поясу.

З 2016 року приймає участь у змаганнях в розділі Спаринг та Туль: Відкритий Чемпіонат м. Києва, Відкритий Кубок м. Києва, Відкритий Чемпіонат України м. Івано-Франківськ, Відкритий Чемпіонат України м. Одеса. Кожного змагання займає призові місця.

Також малює: 2017 році зайняла 2-е місце в номінації Малюнок міського конкурсу " Обери чисте майбутнє".

Але попри свої нагороди Анастасія – добра, весела, заряженна позитивом дівчинка, яка має багато друзів.

Віктор Сак

Учень 11-А класу, з дитинства дуже активний. І здоровий спосіб життя у нього в крові. З дитячого садка - танці. У другому класі - карате кіокушинкай.

Перші нагороди, пояси, медалі, дипломи, поїздки за кордон. Потім - футбол. І він захопив його повністю. І знову медалі, кубки.

Два останніх роки (2017 і 2018 рр) золоті медалі Першості Києва серед команд 2002 року. Виїжджаючи на змагання в інші міста, команда відстоювала честь Києва (золота медаль у м Львові «Галицька зима 2017»). Це захоплення з ним розділяє і його однокласник Винниченко Микола.

 

Марія Дробна

Доброго дня!

Хочу познайомити Вас із своєю донечкою ученицею 8-В класу Дробною Марією, яка з 4-х років займається народними танцями в дитячо-юнацькій хореографічній студії імені Миколи Коломійця "Щасливе дитинство" ансамбль "Україна". Ансамбль є одним із найкращих в Україні.

В ансамблі яскраве мистецьке життя, де вихованці постійно беруть участь в концертах відомих співаків в Україні, суспільно-мистецьких акціях, парадах, урочистих святкуваннях державних свят, фестивалях-конкурсах, брали участь в танцювальному конкурсі в Болгарії, завойовують Гран-Прі та займають Перші місця серед інших танцювальних колективів Києва та України.

Щороку влітку колектив студії разом із дітьми відпочивають на узбережжі Чорного моря, а в зимку – їдуть до Карпат. Без танців не проходить жодного дня. Танці – виховують, надають впевненості, зібраності, любові. Танці для Марії – це Щасливе Дитинство.

Анастасія Савіцька

Добрий день!

Я також хочу долучитись до проекту "Я за здоровий спосіб життя, а ти?" 

Звуть мене Савіцька Анастасія, учениця 4-В класу. Я  активна і маю багато захоплень.

Вже чотири роки займаюсь в художній майстерні "Намалюю щастя".

А з 5 років танцюю в студії хореографічних мініатюр " Перлинка". Ми неодноразово були лауреатами перших премій та гран-прі у всеукраїнських та міжнародних фестивалях.

Ще одним зі своїх досягнень вважаю занурення з аквалангом у Червоному морі! Неймовірний підводний світ підкорив мене!!!

Крім цього, я дуже люблю фантазувати, вигадувати маленькі казочки. Одну з таких казок моя бабуся, вчителька, віднесла до своєї школи (с.  Дерев'яна Обухівського району) учням третього класу. Мене приємно здивували відгуки, які учні написали про казку!!!

Мати багато захоплень - це ж дуже цікаво!!!

З повагою, Савіцька Анастасія

Єгор Кундеревич

Учень 5-Б класу.

Займається тхвеквондо та має синій пояс. Цілеспрямований до перемоги. Тхеквондо додає впевненості в розвитку майбутнього та допомагає вирішувати багато питань. Також, займається йогою для саморозвитку. "Хочеш змінити світ на краще, почни з себе". 

З повагою, Олександра Кундеревич


 

Іван Бобрика

Добрий день! Я мама учня 3-а класу Бобрика Івана. Ми також хочемо взяти участь у марафоні «Я за здоровий спосіб життя! А ти?».

Ми займаємось вокалом у «Ягілочці», граємо на домрі та займаємося боротьбою і плаванням. Відвідуємо гурток з комп’ютерної грамоти.

Гарно малюємо і відкриті до нових звершень!


Єлизавета та Катерина Коваленко

Ми дві сестрички Коваленко, Єлизавета, учениця 8-Г класу і Катерина, учениця 3-Г класу. І нас об'єднує не тільки наша дружна сім'я і наша рідна 98 школа, а й любов до спорту, руху і звичайно ж, Танцю.

Ми вже 4 роки займаємося в Народному хореографічному колективі "Дніпряночка". Там ми виконуємо різні танці: як сучасні, так і танці народів світу. Разом ми беремо участь у різних фестивалях і займаємо призові місця.

А ще ми відвідували Охмадит і виступали перед пацієнтами з прекрасною казкою "Снігова королева". Ми обожнюємо танцювати, кататися на роликах і ходити в походи.

Наша сім'я - за здоровий спосіб життя!

З повагою, родина Ковалeнко

Настя Шапошнікова

Я учениця 3-В класу.

З чотирьох років займаюся сучасними танцями.

Співаю у шкільному ансамблі "Ягілочка".

Другий рік займаюся у секції дзюдо,де досягла значних успіхів.

У вільний час катаюся на роликах і пенні борді.

І - Я ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!


 

Левкова Вікторія

Учениця 4-В класа 98 школи. Вже 4 рік займається контактним карате в спортивному клубі "ПРЕСТИЖ". Бере участь у змаганнях!

Дуже вдячні нашому тренеру Деменюку Валерію Анатолійовичу за його працю!

Він привчає дітей до здорового способу життя і виховує любов до спорту!Сергій Марчук

Мій син Сергій Марчук, учень 3-Б класу, вже два роки займається дзюдо.

Впродовж цього часу він займав призові місця у різноманітних всеукраїнських змаганнях.

Завдяки дзюдо мій син зрозумів : " Що лише наполеглива праця - приведе до перемоги ". І це його надихає.Катя Макарова

Підтримуємо проект з популяризації здорового способу життя.

Катя Макарова, учениця 2-А класу, вже четвертий рік займається бальними танцями в школі спортивно-бальних танців "СУПАДАНС" (вул.Кибальчича, 5).

За цей час неодноразово приймала участь у змаганнях зі спортивно-бальних танців та займала лише призові місця.

Сподіваємося, що наш досвід допоможе у виборі свого хобі іншим дітям.

З повагою, сім’я Макарової Катерини, учениці 2-А класу

 

Віолетта Усова

Учениця 2-А класу займається бальними танцями в клубі TimeDance & Fit.

Прекрасний тренер Марина Богданова прищепила любов до бального танцю Віолеті з 5 років.

Вона з нетерпінням чекає кожне тренування і займає тільки призові місця на всіх конкурсах.


Анастасія Запорозчук

Хочемо долучитись до проекту. Моя дочка - Анастасія Запорозчук, учениця 1-А клас. Вона вже четвертий рік займається сучасними танцями.

Танцює в колективі "Vne сю geta", музична школа №13.

За цей час колектив став переможцем та лауреатом різноманітних конкурсів, нас активно запрошують на виступи і концерти.


Віктор Дзюба

Підтримуємо даний проект з популяризації здорового способу життя. В нашій школі, дійсно, багато талановитих дітей, які досягли певних успіхів в спорті.

Хочемо поділитися нашим досвідом...

В 9 років Віктор прийшов до шкільного футбольного клубу Проскуріної О.С , саме вона побачила певні здібності і дала поштовх до їх розвитку.

За сім років наполеглевої праці та постійних тренувань Віктор був відзначений нагородами "Кращий воротар футбольного турніру", на сьогодні він грає у першій лізі Чемпіонату України з футболу і вищій лізі чемпіонату Києва з футболу.

Сподіваємось, досвід Віктора допоможе у виборі свого хобі іншим дітям.

З повагою, сім'я Дзюби Віктора, учня 10-А класу.