ВІТАЄМО!

Учень 11-Б класу Кіріл Мукоїд посів третє місце на Всеукраїнському турнірі пам'яті В. Козицького з фехтування на шпагах серед юнаків!

Учень 10-В класу Діма Несторас (Воронін) взяв золото на Всеукраїнських змаганнях з багатоборства та срібло з біатлону!!! Вітаємо!!!
Умнічка, браво!!!

ВІТАЄМО!

Учні 11 класу Мукоїд Кіріл та Мукоїд Юлія у відкритому Чемпіонаті Києва з фехтування на шпагах серед юніорів 2000 року та молодше посіли перше місце у складі команд "Динамо" та "Києв"

Також Юлія Мукоїд стала першою в особистому заліку.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У СШ №98

02.09.2019 у СШ №98 відбулося свято Першого дзвоника, як завжди яскраво та весело, у піднесеному й доброму настрої відзначили початок навчального року. На заході були присутні учні 1-х, 4-х, 5-11 класів, батьки та гості.

Для першокласників це мить, коли дружня шкільна родина приймає їх у свої обійми, таких красивих, радісних і схвильованих і надає їм нове ім'я - школярі. Для учнів випускних класів це – не просто останній в їхньому житті шкільний перший дзвінок. Це — початок завершального етапу подорожі до самостійного та дорослого життя, до вибору майбутньої професії.

На подвір'ї початкової школи панувала не менш радісна атмосфера, учні 2-3-х класів взяли участь у цікавому квесті, який подарував дітям незабутні емоції та враження.

Щиро вітаємо усіх із початком нового навчального року, який принесе учням багато нових досягнень та звершень, а вчителям – нові зустрічі з юними талановитими особистостями. Бажаємо усім великих успіхів у навчанні, міцної дружби, цікавих уроків та веселих перерв!