Лиш той свободи вартий, хто йде щодня за неї в бій."

Напередодні Дня Гідності і Свободи учні 98 школи вшановують пам'ять героїв Небесної сотні.

Вишивати рушники — давній український народний звичай.

Вишиваний рушник донині не втратив свого значення в побуті. І тепер ним прикрашають інтер'єри помешкань, вівтарі та ікони в церквах. І надалі він залишається атрибутомнародних звичаїв та обрядів. На рушнику несли новонароджену дитину на хрещення, на ньому проводжали людину в останню дорогу.
В 4-Б класі відбулася виставка рушників " Український рушник - родини оберіг". Діти демонстрували рушники і розповідали історію свого рушника , цінність його для родини.
Учні 3-В класу малювали рушники, складали вірші про Україну, влаштували виставку "Вишитий рушник".

НОВИНИ З ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

У рамках фестивалю педагогічної творчості учителів початкової школи, наймолодші вчителі здійснюють віртуальну мандрівку цікавими планетами у Всесвіті.

Пізнавальна зустріч відбулася на «Математичній кометі». Наші учні розширили свої знання про властивості геометричних фігур та їх застосування. Виготовили аплікації з гeомeтричних фігур. Корисними були відвідини планети «Книголюбів». Учні початкових класів проявили себе у літературній вікторині «Мандруємо казками», а також презентували свої улюблені та незвичайні книги.
На планеті «Золоторучок» маленькі школярі здійснили віртуальну подорож «Майстри та майстрині нашого краю». А які ж вправні та талановиті рученята наших учнів!. У цьому переконалися всі, хто відвідав виставку поробок» «Мої вправні ручки».
Наша мандрівка триває, ще багато цікавого нас чекає попереду.

9 листопада в 4-Б класі пройшов урок-свято "Наша мова- колискова"

На уроці учні дізналися про історію запровадження свята, читали вірші про мову, складали прислів'я, співали. А також презентували проектну роботу "Ой, яка чудова українська мова".

День української писемності та мови

9 листопада учні та вчителі СШ №98 долучилися до святкування Дня української писемності та мови. Колектив учнів та вчителів взяли участь у написанні ювілейного XX Радіодиктанту національної єдності.

З нагоди свята у стінах школи було проведено ряд заходів. Вкотре, в такий день розуміємо, яка чарівна і милозвучна наша мова. 🙂
Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.
Д. Павличко

Річниця визволення Києва

Ніхто не забутий.
На полі ніхто не згорів:
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть…
І доки є пам’ять в людей,
І живуть матері,
Допоки й сини, що спіткнулись об кулі,
Живі!
Борис Олійник

6 листопада – 77-ма річниця визволення Києва від нацистських окупантів.

Вранці, 6 листопада 1943 року, Київ було звільнено. Окупація міста тривала довгих 778 днів... Шануймо пам’ять про загиблих в часи окупації та полеглих за визволення рідного Києва!

ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ

8.10. на паралелі 5-х класів відбувся історичний квест "У пошуках скарбів". Команди п'ятикласників змагались у знаннях з історії України та Києва, а також демонстрували свою креативність, творчість та вміння працювати командою.

Вітаємо учасників з чудовими результатами!

До дня Захисника України вдячні учні 98 школи приготували вітання нашим воїнам!

СШ 98 продовжує фестиваль педагогічної майстерності вчителів української мови!

11.03.2020 учитель Фіст В.Д. разом з учнями 11-х класів представили чудовий захід "З Україною в серці".

Це було потужно, драйвово, надзвичайно цікаво. Дякуємо всім , хто долучився!

ФЕСТИВАЛЬ!

10.03.2020 у стінах СШ 98 було розпочато фестиваль педагогічної майстерності вчителів української мови, української та зарубіжної літератури. У рамках фестивалю було проведено:

9-В та 9-Г класи на чолі з Мелашенко Л.В. та Пилишенко Т.М. відвідали Національний музей Т.Г.Шевченка
Панченко Л.В. разом із учнями 7-А класу реалізувала проект "Шевченко очима дітей"
Фіст В.Д. разом із учнями 11-х класів провели ярмарок вареників.

Заходи з профілактики розповсюдження вірусних інфекцій у нашій школі

Свідоме та відповідальне ставлення до власного здоров'я – запорука щасливого та успішного життя.