СШ № 98 ВІТАЄ ВЕТЕРАНІВ

Учні СШ № 98 привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги.

Рада учнівського самоврядування завітала до Земляної Поліни Василівни та Маямського Максима Федотовича. Також учні школи зібрали подарунки, які були передані до Ради ветеранів Воскресенки.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам завдячуємо свободою та мирним небом.

Бажаємо усім здоров'я , злагоди, добра і благополуччя.

 
 

Футбольний сезон розпочато!!!

Змагання з футболу серед учнів 8- х класів.

Безмежно вдячні за новий професійний майданчик. Грати на ньому одне задоволення.

Фінал відбудеться 11 квітня 2019 року о 15:30

Найкращим гравцем визнано воротаря Ситника Устима.


Київський вальс

5 квітня учні СШ №98 взяли участь у районному конкурсі «Київський вальс 2019» та увійшли у десятку найкращих.

Фінал – «Дніпровський бал» відбудеться 17 квітня в КМДА.

Бажаємо успіхів!

Київський вальс.

Обработка видео...

У СШ №98 відбулися вибори лідера учнівського самоврядування

Вітаємо новообраного лідера Чхеїдзе Іллю учня 8-Б класу та заступника лідера Мариніч Оксану ученицю 8-Г класу.

Бажаємо успіхів на нових посадах!

НАША ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТИ 2019» У СШ №98

3 квітня відбувся фінал ІІІ загальношкільного щорічного конкурсу «Наша школа має таланти». Діти виступали у таких номінаціях: «Хореографія», « Музичне мистецтво», «Stand-up».

26 учасників у фінальній боротьбі показали свої здібності. Дуже важко було визначити переможців, так як усі конкурсанти показали неймовірно чуттєві, веселі, оригінальні виступи. Оцінювали учасників керівник хореографічного гуртка «Дивертисмент» Косогорова Олена миколаївна, керівник фольклорного гуртка «Ягілочка» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченко Світлана Миколаївна, соціальний педагог та шкільний психолог Балахтарь Наталія Юріївна. Переможці отримали дипломи, та подарунки з логотипами конкурсу.

Щиро дякуємо батькам, класним керівникам за підтримку. Усім учасникам бажаємо творчих успіхів!

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

03.04. на шкільному стадіоні СШ №98 відбувся товариський турнір з футболу між учнями 3-х класів . Усі ігри пройшли за шаленої підтримки вболівальників: батьків та однокласників. Перемогла дружба! Усі команди нагороджені грамотами.

03.04. у спортивній залі СШ №98 відбулися змагання з волейболу між учнями 7-х класів . Суддями змагань були учениці 9-х класів. ІІІ місце здобули учні 7-А класу, ІІ- 7-В клас. Переможцями стали учні 7-Б класу. Щиро вітаємо учасників змагань!


Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу «Стань письменником»!

Артемія Антоненкова, учня 10-А класу, з ІІ місцем у номінації «Поезія».

Анастасію Носок, ученицю 10-Б класу, у номінації «Поезія».

Ангеліну Салтунову, ученицю 10-А класу, з ІІІ місцем у номінації «Есе».

Вітаємо!

Палеєва Валерія учениця 3-Б класу стала чемпіонкою України з кунг-фу.

Вітаємо театральний колектив "Happy Land" та їхнього керівника Материнського В.Я. з ІІІ місцем у районному етапі міського фестивалю-конкурсу театральних колективів навчальних закладів «Срібне джерело 2019"!!!

Ми пишаємося вами! Бажаємо нових перемог!!!

АТЕСТАЦІЙНИЙ МАРАФОН 2019 р.

Освітяни Дніпровського району пірнули в атмосферу креативності, сучасності, позитиву. Завершився атестаційний марафон 2019.

Учителі спеціалізованої школи № 98 отримали високу оцінку професіоналізму атестаційною комісією ІІ рівня. Щиро вітаємо наших колег і зичимо здоров’я, творчих злетів, нових перемог і звершень! Вчителі-важливі!

Дякуємо сердечно за свято, влаштоване педагогам міста Управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Це було неперевершено!

Щиро вітаємо ученицю 2-Б класу
Барган Марію з І місцем у районному вокальному конкурсі Солофест Dniprovision 2019".

Пишаємося тобою! Бажаємо нових звершень та перемог!

ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «НАША ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТИ» 

І етап

18 березня пройшов відбірковий етап конкурсу "Наша школа має таланти" для учнів початкових класів. 30 талановитих учасників взяли участь у конкурсі у таких номінаціях: "Музичне мистецтво", "Хореографія", "Stand - up". Вітаємо переможців відбіркового етапу!!!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ, ЯКІ ПРОЙШЛИ У ФІНАЛ КОНКУРСУ!!!

1. Дмитрієву Катерину (3-б)
2. Суббот Софію та Долголаптєву Софію (3-Г)
3. Опалько Каріну вокал (3-А)
4. Колективний номер 4-Г класу
5. Савіцьку Анастасію (4-В)
6. Картун Іванну (4-Б)
7. Жовтобрюх Софію (2-А)
8. Периста Анжеліку (4-А)
9. Кульбачну Лізу (2-В)
10. Дорошенко Марію (2-Б)
11. Сироїд Діану (2-Б)

Чекаємо на вас 3 квітня о 15.00 в акт. залі на фінальному етапі, після якого відбудеться нагородження переможців!

 

ІІ етап

20 березня пройшов відбірковий етап конкурсу «Наша школа має таланти» для учнів 5-11 класів. 27 талановитих учасників взяли участь у конкурсі у таких номінаціях: «Музичне мистецтво», «Хореографія», «Stand-up». Вітаємо переможців відбіркового етапу!!!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ, ЯКІ ПРОЙШЛИ У ФІНАЛ КОНКУРСУ:

1. Гавриш О, Маринич О.( 8-Г)
2. Грищенко О. (8-Б)
3. 9-А колективний номер
4. Репех О., Захарченко В. (9-А)
5. Дробна М. (8-В)
6. Тимошенко А, Сидоренко С., Комашенко А. (7-А)
7. Наконечний О. (5-Г)
8. 6-В колективний номер
9. 11-В колективний номер
10. Демидова С. (10-Б)
11. Поплавська К. (10-Б)
12. Таузакова Д. (5-Д)
13. Семенова М. (6-Б)
14. Поливода С. (5-В)
15. Фабрика Н. (10-А)

Чекаємо на вас 3 квітня о 15.00 в актовій залі на фінальному етапі, після якого відбудеться нагородження переможців!


ПЕРЕДВИБОРЧІ ДЕБАТИ

19 березня 2019 року у СШ №98 відбулися передвиборчі дебати кандидатів у лідери учнівського самоврядування. В цьому році свої кандидатури висунули Чхеїдзе Ілля учень 8-Б класу та Мариніч Оксана учениця 8-Г класу.

Кожен кандидат презентував себе та запропонував до уваги шкільного загалу свою передвиборчу програму. На цих дебатах учні школи не тільки слухали, а ще й задавали питання на які кожен із кандидатів повинен був відповісти. Загалом, ми чули достойні та чесні відповіді, що характеризує наших кандидатів лише з позитивного боку. Вони продемонстрували вміння швидко і лаконічно відповідати на запитання опонента, аргументувати свої слова та переконувати співрозмовника у корисності своєї програми, і, навіть, знаходити спільні цілі. Дякуємо та бажаємо успіхів на виборах 5 квітня!


ЗУСТРІЧ З ОЛЕКСАНДРОМ АВРАМЕНКОМ У СШ №98

11 березня у СШ №98 завітала надзвичайно цікава людина, український педагог, теле- та радіоведучий, автор понад п'ятдесяти підручників та посібників з української мови й літератури, один із розробників програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, модний мовний інспектор, який знає про українську все – Олександр Авраменко.

Олександр Миколайович для учнів 10-11 класів крізь призму мови намагався розповісти про те, як успішно скласти ЗНО. Просто, лаконічно і доступно – це рецепт для подолання неграмотності від Олександра Авраменка. Атмосфера зустрічі була позитивною та невимушеною. Мовознавець контактував із залою, розповідав цікаві історії із свого життя.

«Шануймо себе, дбаючи про чистоту своєї мови» – щодня рекомендує нам Авраменко з екрана телевізора, тож варто дослухатися.