День української писемності та мови

9 листопада в Україні вже 22 рік поспіль відзначають День української писемності та мови. За православним календарем 9 листопада вшанування пам’ять преподобного Нестора-літописця, саме до цього дня указом президента України Леоніда Кучми в листопаді 1997 року було запроваджено відзначення свята на державному рівні.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Наша рідна українська мова загартована історією і відточена творчістю талановитих письменників України. Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ.

Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися Україною.

Зі святом!

Den ukr movi

Обработка видео...

"Найкращий спосіб зробити дітей хорошими + це зробити їх щасливими"

В школі розпочався фестиваль педагогічної творчості вчителів початкової школи "Найкращий спосіб зробити дітей хорошими + це зробити їх щасливими".Виставка розробок із природніх матеріалів, віртуальні подорожі, інтелектуальні ігри, конкурси, арт+ майстерні "Батьки- дітям", флешмоби, квести - івенти, які охоплюють різні грані діяльності педагогів та учнів, сприяють інтелектуальному та творчому розвитку.

НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ УКРАЇНЦІВ В ІТАЛІЇ

На осінніх канікулах учні СШ №98 відвідали Венецію, Мілан і вшанували пам’ять розстріляних у Будапешті на березі Дунаю.

ХЕЛОУІН у СШ98

🎃 🎃 🎃 Дуже креативно і весело відсвяткували переддень Хелоуіна сьогодні у СШ №98. Діти та вчителі мали змогу сфотографуватися біля “жахливої” хелоуінської фотозони, зробити аквагрим чи тату.
Свято вдалося на славу!Дякуємо за організацію! 😊

ЧИСТОФЕСТ

19 жовтня на території зони відпочинку “Гідропарк” відбувся заключний етап конкурсу “Чистофест”, на якому учні нашої школи посіли 1 місце. Щиро вітаємо з перемогою!!!

Козацькі забави

10 жовтня у СШ №98 відбувся неймовірний захід – “Козацькі забави” серед 8-х класів.

Козацький марш, вікторини на знання про запорізьких козаків, їній побут, звичаї, а також пісні, танці, приготування вареників, усе це подарувало прекрасний настрій не тільки учасникам, а й усім присутнім. Дякуємо за підготовку та організацію класним керівникам 8-х класів, батькам і, звичайно, нашому вчителю історії Лазор Уляні Миколаївні.

Декада історії та правознавства

8 жовтня у СШ №98 відбувся традиційний захід декади історії та правознавства - правовий брейн-ринг серед учнів 9-х класів. Дякуємо вчителю Аліфіренко Г.І. за ”справжнє занурення" в юриспруденцію!

ZNO preparation with Dinternal Education

Дякуємо нашим партнерам! Вдячні методисту Pearson-Dinternal Людмилі Сидорчук за воркшопи з підготовки до ЗНО з англійської мови для учнів 11-х класів. Дуже професійно, вдумливо, практично і цікаво! Надзвичайно приємна і комфортна атмосфера!

ВІТАЄМО!

Учень 11-Б класу Петренко Владислав посів перше місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби!

ВІТАЄМО!

На Чемпіонаті України серед юнаків 2000р.н. Мукоід Кіріл, учень 11 -Б класу у складі команди Київ -2 посів почесне 3 місце.

ФЕСТИВАЛЬ ДЕРУНІВ!

Смачно і класно провели фестиваль дерунів 20 вересня в школі 98. Поїли смаколиків и зібрали гроші на лікування хворим діткам. Дякуємо всім, хто долучився!

ВІТАЄМО!

Учень 11-Б класу Кіріл Мукоїд посів третє місце на Всеукраїнському турнірі пам'яті В. Козицького з фехтування на шпагах серед юнаків!

Учень 10-В класу Діма Несторас (Воронін) взяв золото на Всеукраїнських змаганнях з багатоборства та срібло з біатлону!!! Вітаємо!!! Умнічка, браво!!!

ВІТАЄМО!

Учні 11 класу Мукоїд Кіріл та Мукоїд Юлія у відкритому Чемпіонаті Києва з фехтування на шпагах серед юніорів 2000 року та молодше посіли перше місце у складі команд "Динамо" та "Києв"

Також Юлія Мукоїд стала першою в особистому заліку.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У СШ №98

02.09.2019 у СШ №98 відбулося свято Першого дзвоника, як завжди яскраво та весело, у піднесеному й доброму настрої відзначили початок навчального року. На заході були присутні учні 1-х, 4-х, 5-11 класів, батьки та гості.

Для першокласників це мить, коли дружня шкільна родина приймає їх у свої обійми, таких красивих, радісних і схвильованих і надає їм нове ім'я - школярі. Для учнів випускних класів це – не просто останній в їхньому житті шкільний перший дзвінок. Це — початок завершального етапу подорожі до самостійного та дорослого життя, до вибору майбутньої професії.
На подвір'ї початкової школи панувала не менш радісна атмосфера, учні 2-3-х класів взяли участь у цікавому квесті, який подарував дітям незабутні емоції та враження.
Щиро вітаємо усіх із початком нового навчального року, який принесе учням багато нових досягнень та звершень, а вчителям – нові зустрічі з юними талановитими особистостями. Бажаємо усім великих успіхів у навчанні, міцної дружби, цікавих уроків та веселих перерв!