НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

ВІТАЄМО!

Фольклорний ансамбль "Ягілочка" отримав 1місце на Міжнародному Фестивалі-конкурсі народної музики "Золоте зерно"!

ВІТАЄМО

Юлію Мукоїд, ученицю 9-Г класу, яка посіла І місце на XIX Міжнародному турнірі країн Карпатського Єврорегіону з фехтування!

Фестиваль-нагородження «Прорив року 2018»

14 травня у СШ № 98 відбулась щорічна церемонія нагородження «Прорив року».

Цього року представлено 5 номінацій для учнів та вчителів:

«Майстерність та відданість професії»

«Творчість .Інновація.Натхнення»

«Відкриття року»

«Лідерство. Талант. Креатив»

«Інтелектуальна еліта»

Також відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків депутата Київської міської ради Тараса Криворучка «Весняний настрій 2018».

На святі були присутні представники батьківського комітету та голова благодійного фонду «Дитинство» Дорошева Н.Г. Усі переможці отримали грошові винагороди та грамоти.

Щиро дякуємо усім , хто долучився до нашого свята!

Учні СШ 98 на районному етапі конкурсу «Київський вальс 2018"

dance_school98

Обработка видео...

За підтримки директора і співпраці з учителями та учнями, школа є постійним переможцем у районних та міських олімпіадах, показники яких щороку зростають.

За останні три роки здобули призові місця на районному етапі: у 2013-2014 н.р. – 41 місце, у 2014-2015 н.р. – 44, у 2015-2016 н.р. – 55.

У міжнародному конкурсі української мови імені Петра Яцика у 2015-2016 н.р. маємо 3 призові місця на міському етапі.

Педагогічні працівники та учні неодноразово отримували схвалення своїх дій під час проведення різноманітних педагогічних конференції, семінарів, перевірок різних рівнів.