ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У СШ № 98

13 вересня у начальному закладі відбувся ще один Олімпійський урок за участі учня нашої школи.

Резніченко Дмитро є чотириразовим чемпіоном світу з кунг-фу та призером багатьох змагань. Дмитро поспілкувався з учнями 2 та 9 класів.

Розповів про те, що спорт у житті людини посідає важливе місце, адже з’являються витримка, сила волі, сміливість.

Школа пишається чемпіонами. Бажаємо Дмитру подальших успіхів.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У СШ № 98

🥋 🏆 12 вересня у СШ № 98 пройшов Олімпійський урок «Діти для дітей». У 5 та 9 класи завітав учень 9-Г класу Петренко Владислав, який є чотириразовим чемпіоном м. Києва, срібним чемпіоном України та переможцем багатьох міжнародних турнірів з боротьби.

🥋 🏆 Захід пройшов у теплій позитивній атмосфері. Владислав розповів про те, як досягнув великих успіхів у цьому виді спорту. А також провів командну естафету для 5 класів. Ми пишаємося такими учнями.

Дякуємо Вітютнєвій Н.Ю. та Грибу Р.А. за організацію заходу.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
В СШ №98

У рамках Олімпійського тиждня у спецілізованій школі № 98 пройшли тематичні уроки, спортивні естафети, «Олімпійські ігри», а також до нас завітав випускник нашої школи Пангані Ельдар – майстер спорту, чемпіон Європи з греплінгу та чемпіон України з дзюдо.

Ельдар розповів учням про свої нагороди та перемоги, поділився своїм досвідом у певних видах спорту. Діти дізналися,як досягти успіху у спорті та житті. Олімпійський урок пройшов у піднесеному настрої та дуже сподобався учням, які із захопленням роздивлялися нагороди Ельдара та спілкувалися з ним.

• Урок пройшов під керівництвом Гриба Романа Андрійовича.