НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Вітаємо Бистрова Володимира учня 9-Б класу!!!

03.12 він став бронзовим призером на Чемпіонаті Європи з тхеквондо у Іспанії (Валенсія).

ВІТАЄМО!

Фольклорний ансамбль "Ягілочка" з перемогою у районному конкурсі патріотичної пісні "Найдорожче"!!!

Дякуємо керівникам ансамблю Шевченко С.М. та Тищенко Г.І.

Бажаємо подальших перемог!!!

4 листопада у м Києві відбувся 18 міжнародний турнір з фехтування на шпагах памяті заслуженого тренера СРСР та України Колчинського С.Я., у якому прийняло участь 98 дівчат з багатьох міст нашої країни.

У напруженій боротьбі перемогу здобула учениця 10-Б класу Мукоїд Юлія!

ВІТАЄМО!

Фольклорний ансамбль "Ягілочка" отримав 1місце на Міжнародному Фестивалі-конкурсі народної музики "Золоте зерно"!

ВІТАЄМО

Юлію Мукоїд, ученицю 9-Г класу, яка посіла І місце на XIX Міжнародному турнірі країн Карпатського Єврорегіону з фехтування!

Учні СШ 98 на районному етапі конкурсу «Київський вальс 2018"

dance_school98

Обработка видео...

За підтримки директора і співпраці з учителями та учнями, школа є постійним переможцем у районних та міських олімпіадах, показники яких щороку зростають.

За останні три роки здобули призові місця на районному етапі: у 2013-2014 н.р. – 41 місце, у 2014-2015 н.р. – 44, у 2015-2016 н.р. – 55.

У міжнародному конкурсі української мови імені Петра Яцика у 2015-2016 н.р. маємо 3 призові місця на міському етапі.

Педагогічні працівники та учні неодноразово отримували схвалення своїх дій під час проведення різноманітних педагогічних конференції, семінарів, перевірок різних рівнів.