НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

ВІТАЄМО!

Мукоїд Кіріл, учень 11-Б класу виборов 3 місце у міжнародному турнірі пам'яті заслуженого тренера СРСР та України з фехтування Колчинського С. Я. Бажаємо нових перемог!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Мукоїд Кіріл учень 11-Б класу у складі Збірної команди України з фехтування зайняли 2 місце у м. Белград Сербія на етапі кадетського циклу

ВІТАЄМО!

Учень 10-б класу Бистров Володимир на чемпіонаті України з тхеквондо виборов золото! Пишаємося!

ВІТАЄМО АНСАМБЛЬ "ЯГІЛОЧКА"

На V Міському Фестивалі “Сузір'я талантів в Україні” наш ансамбль “Ягілочка” посів 1 та 2 місце. Вітаємо наших маленьких талановитих переможців!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Учениця 7-А класу Чижевська Даша, беручи участь у міжнародних змаганнях з естетичної гімнастики International tournament TALLINN TROPHY 2019, виборола зі своєю командою перше місце. Пишаємося нашими чемпіонами!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

На чемпіонаті України з фехтування на шпагах серед кадетів, який відбувся у м. Хмельницькому, учні 10-Б класу Мукоїд Кіріл та Мукоїд Юлія посіли третє місце та стали бронзовими призерами.