НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

ВІТАЄМО!

Юля Мукоїд здобула срібло🥈на Кубку Європи з фехтування у Кракові, забезпечивши собі місце у збірній команді України!

Вітаємо з високим досягненням і бажаємо нових перемог!

ВІТАЄМО!

Учениця 4В Шапошнікова Настя зайняла 1 місце на VII Всеукраїнському турнірі з дзюдо "КУБОК ШКОЛИ СПОРТУ".

ВІТАЄМО!

Учениця 4В класу, Шапошнікова Анастасія Дмитрівна, стала чемпіонкою у відкритому турнірі з дзюдо ДЦФЗН "Спорт для всіх" Деснянського району м. Києві "Open Kids Judo Master"!

ВІТАЄМО!

26 листопада відбулася товариська зустріч з футболу між збірними командами СЗШ №158 та СШ №98. З рахунком 2:0 перемогла команда нашої школи.

Вітаємо і бажаємо нових перемог! Так тримати!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Мукоїд Кіріл учень 11-Б класу у складі Збірної команди України з фехтування зайняли 2 місце у м. Белград Сербія на етапі кадетського циклу

ВІТАЄМО!

Учень 10-б класу Бистров Володимир на чемпіонаті України з тхеквондо виборов золото! Пишаємося!

ВІТАЄМО АНСАМБЛЬ "ЯГІЛОЧКА"

На V Міському Фестивалі “Сузір'я талантів в Україні” наш ансамбль “Ягілочка” посів 1 та 2 місце. Вітаємо наших маленьких талановитих переможців!