Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 25 березня 2024 року

починаємо прийом документів для вступу до першого класу на 2024-2025 навчальний рік.

Просимо ознайомитися з графіком прийому громадян, підготувати обов'язкові документи, обрати зручний спосіб для подачі документів( особисто або в електронному вигляді).

Особливості прийому документів у військовий час

Документи для зарахування можна передати особисто (за попереднім записом за телефоном 0633197127) або в електронному вигляді на адресу sh98vstup@gmail.com

Оригінали заяв та медичних довідок подати до 18 серпня 2024 року

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

СПЕЦІАЛІЗОВАНА  ШКОЛА  I-III  СТУПЕНІВ   № 98  м. Києва З  ПОГЛИБЛЕНИМ  ВИВЧЕННЯМ  АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ

НАКАЗ

ПРО ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО 1-х КЛАСІВ у 2024 році

ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району м. Києва у 2024 році

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1-ГО КЛАСУ НА 2024-2025 НАВЧАЛЬНИЙ РІК з 25 березня 2024 р.

Територія обслуговування спеціалізованої школи I-III ступенів №98 з поглибленим вивченням англійської мови на 2024-2025 навчальний рік:

Вул. Микитенка 9, 9-б, 9-в, 11,11-а, 13,15,

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

• Заява (пишеться власноруч) зразок скачати тут
  • Копія свідоцтва про народження
  • Медична довідка ( форма 086-1/0)
  • Документ, що підтверджує проживання дитини на території обслуговування школи (детальніше тут)

УВАГА!!! Без повного пакету документів заява прийматися не буде!