Сталий розвиток країни неможливий без професійних кадрів. Вчителі англійської мови на семінарі міжнародного освітнього центру Пірсон-Дінтернал.

Школа є партнером міжнародної освітньої організації Pearson.

У спеціалізованій школі №98 відбувся воркшоп для вчителів англійської мови Дніпровського району.

Тема заняття "Ефективне поєднання навчання загальної англійської у старших класах та підготовки до ЗНО з англійської мови". Захід проводила методист Pearson-Dinternal Юлія Киянець.

Вчителі отримали практичні поради та опрацьовували стратегії, які допоможуть учням в успішному складанні ЗНО.

Учителі англійської мови на семінарі Пірсон-Дінтернал

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ТЕСТІВ РТЕ В СШ № 98

У спеціалізованій школі № 98 пройшла презентація міжнародних тестів РТЕ General для 10-х класів.

Захід проводив методист освітньої компанії Person Генадій Білоус.

Він зупинився на завданнях, форматі, вимогах тестів та звернув увагу слухачів на те, що міжнародний сертифікат РТЕ General визнаний низкою навчальних закладів в таких країнах як Великобританія, Швейцарія, Польща, Чехія, Італія, Греція та інших.

Під час заняття учні мали змогу отримати деякі типові екзаменаційні завдання.Атмосфера заходу була дуже заохочуючою, мотивуючою та позитивною.

ТРЕНІНГ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
У СШ № 98

26 січня у спеціалізованій школі № 98 для учнів 11-х класів було проведено тренінг з підготовки до ЗНО з англійської мови.

Тренінг проводила методист, екзаменатор PTE Олена Міходуй.

Розглядались вимоги, критерії оцінювання, аналізувались зразки завдань. Заняття проходило в інтерактивній формі. Учні працювали уважно і зацікавлено.

ІНОЗЕМНІ ВОЛОНТЕРИ У СШ № 98

У рамках міжнародної програми стажувань AIESEC у спеціалізованій школі № 98 проходять стажування іноземні студенти із Туреччини, Китаю та Індонезії.

Участь у проекті допомагає школярам розширити світогляд, долати стереотипи щодо інших культур та релігій, розвивати навички спілкування англійською мовою.У проекті «4HEALTH» беруть участь учні 9-А, Б, В, Г класів.

Можливість невимушено спілкуватись із іноземними студентами зацікавлює і мотивує учнів до подальшого особистого розвитку.

80 учнів СШ № 98 взяли участь у Всеукраїнскому конкурсі
з англійської мови «Гринвіч»

ПРАКТИКУМ «ЕФЕКТИВНА ПІДГОТОВКА ДО ЗНО» В СШ 98

Відбувся практикум для учнів 11-А та 11-б класів СШ № 98 на тему "Ефективна підготовка до ЗНО".

Дуже професійно і цікаво провів захід методист Міжнародного освітнього центру Pearson-Dinternal Білоус Геннадій.

ЛЕКЦІЇ
ДЛЯ УЧНІВ

Протягом тижня волонтери із США провели цикл лекцій з елементами тренінгу «Сім звичок високоефективних підлітків» для учнів 10 а та 10 б класів.

ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «УСПІШНА ПІДГОТОВКА ДО ЗНО ТА ДПА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ» У СШ № 98

11 жовтня у спеціалізованій школі № 98 відбувся тренінг для вчителів англійської мови шкіл Дніпровського району на тему «Успішна підготовка до ЗНО та ДПА».

Тренінг проводила методист Міжнародного освітнього центру Пірсон – Дінтернал Світлана Сорочинська.    Менеджер – консультант учбового відділу Марина Січенко познайомила вчителів з новинками навчально – методичної літератури.

Про особливості підготовки до ДПА з англійської мови у 9-х та 11-х класах повідомила методист РНМЦ Дніпровського району Богдан Л.А.