ПРИЙОМ У РЕЗИДЕНЦІЇ ПОСЛА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Спеціалізована школа №98 має статус «Навчальний заклад-партнер PEARSON».

Така співпраця сприяє створенню у школі системи ефективного викладання англійської мови.
Вчителі та учні мають можливість брати участь у освітніх заходах та проектах представництва «Пірсон».
Надзвичайною подією стало запрошення на прийом у Резиденції Посла Великої Британії з нагоди 10-річчя міжнародних іспитів Pearson Test of English в Україні. Міжнародний сертифікат PEARSON – це можливість почуватися впевнено у житті, навчатись у закладах Європи, отримати престижну роботу в Україні і за кордоном.

Переконані, наші амбітні учні не втрачатимуть такої нагоди.

Сталий розвиток країни неможливий без професійних кадрів. Вчителі англійської мови на семінарі міжнародного освітнього центру Пірсон-Дінтернал.

Школа є партнером міжнародної освітньої організації Pearson.

У спеціалізованій школі №98 відбувся воркшоп для вчителів англійської мови Дніпровського району.

Тема заняття "Ефективне поєднання навчання загальної англійської у старших класах та підготовки до ЗНО з англійської мови". Захід проводила методист Pearson-Dinternal Юлія Киянець.
Вчителі отримали практичні поради та опрацьовували стратегії, які допоможуть учням в успішному складанні ЗНО.

Учителі англійської мови на семінарі Пірсон-Дінтернал