Сильна нація

З метою розвитку фізичного і духовного здоров’я української молоді та поширення практики ведення здорового способу життя у 98 відбулась зустріч з представниками спортивного клубу "Сильна нація". Щиро дякуємо!

Challenge Fest

В такий непростий час для нашої країни, наші учні мали можливість відвідати "Challenge Fest"- свято краси та спорту з різноманітними локаціями.
Теплий, сонячний день сприяв залученню дітей та молоді до занять фізичною культурою. Популяризація здорового способу життя, ознайомлення з новими видами рухової активності, командний дух- все, що необхідно для справжнього патріота рідної землі!
Слава Україні!
1 жовтня наші десятикласники взяли участь у військово-патріотичній грі "Молодий патріот" приуроченій до Дня козацтва.
Дякуємо нашим учням, дякуємо організаторам за чудову ініціативу!
Все буде Україна!