ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У СШ №98

10 вересня у СШ №98 пройшли Олімпійські уроки.

Багаторазові чемпіони України серед кадетів та юніорів, призери етапу чемпіоната Європи з фехтування, учні 11-Б класу СШ №98 Мукоїд Кіріл та Мукоїд Юлія провели захоплюючий майстер-клас, також наші славні спортсмени із задоволенням поспілкувалися з дітьми та дали змогу малечі відчути себе справжніми фехтувальниками.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У СШ № 98

Кожний початок навчального року в закладах освіти розпочинається Олімпійський тиждень. Більшість заходів на спортивну тематику присвячується Дню фізичної культури та спорту, який відзначається саме у вересні.

Тож традиційно у СШ №98 проходить Олімпійський урок. Цього року він відбувся 11 вересня у 5 класах , на який було запрошено чемпіона України з греко-римської боротьби, призера чемпіоната Європи та члена юніорської збірної України, учня 10-Б класу Петренка Владислава.
Владислав розповів учням про те, як досягнув успіхів у спорті, показав свої нагороди та відповів на всі запитання дітей.
Дякуємо вчителям фізичного виховання за організацію цікавого заходу.