День без гаджетів повертається!

Обработка видео...

А це означає, що сьогодні наші учні на деякий час забули про мобільні телефони та інші пристрої і провели цей день доволі активно!

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в Ліцеї 98.

THINK CLEARLY.ACT RATIONALLY.

Мисли ясно. Дій раціонально.

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в ліцеї пройшли заходи, спрямовані на формування і розвиток свідомого ставлення учнів до життя та здоровʼя. Учні вчилися безпечно поводитися в побуті, аналізували різні життєві ситуації, розвивали уміння передбачати та уникати небезпеки.

Від колиски до звитяги

У рамках музично-патріотичного проєкту «Від колиски до звитяги», заснованого у 2023 році Валерієм Залужним, наш заклад мав честь приймати Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України . Неймовірні виступи колективу надовго зарядили патріотичним духом заповнений глядачами зал.

Надзвичайні гості, надзвичайні емоції, надзвичайний день!

Щиро дякуємо та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Інавгурація новообраного Президента

6 вересня у нашому ліцеї відбулася урочиста інавгурація новообраного Президента учнівського парламенту, учня 10-Б класу Чепурка Владислава. Поклавши руку на Статут ліцею, новий лідер склав урочисту присягу на вірність обраній ідеї, меті та діяльності самоврядування, на вірність своїм виборцям, після чого отримав булаву - символ влади ліцею.

Щиро вітаємо, бажаємо наполегливості та успіхів на цій почесній і відповідальній посаді!

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Велика і дружня родина Ліцею N98 зустрічала сьогодні нових учнів, які цьогоріч стали першокласниками. Подвір’ям пролунав перший дзвоник, який покликав на перший у цьому навчальному році урок. Бажаємо нашим вихованцям успіхів і перемог!

З Україною у серці!

З вірою у ЗСУ!

Україна переможе! Віримо, знаємо, зможемо!

Робота ЛІЦЕЮ 98 під час війни

«Вчитися має бути цікаво. Цікавим має бути не лише навчання, а й спілкування» - саме під таким гаслом пройшло засідання педагогічної ради Ліцею 98. Слова освітянина-новатора, який з перших днів вторгнення став на захист України і поклав життя, захищаючи рідну землю стають для кожного учителя закликом.

У педагогічному колективі закладу освіти було обговорено вкрай важливі теми, а саме:
Мотивація вчителя до самовдосконалення у період війни. Створення позитивного психологічного клімату в педагогічному колективі в умовах сьогодення.
Робота ЛІЦЕЮ 98 під час війни. Виклики та пріоритети 2024-2025 навчального року.
Тож акценти розставлено!
У новий навчальний рік з новими можливостями, з новими силами та великим натхненням!
З вірою в ЗСУ!
З вірою в Україну!