- +38 063 319 71 27
- Україна, Київ, вул. Микитенка, 7
- sh98_secretar@ukr.net
Наша школа сьогодні – це загальношкільні проекти:
![](/__scale/uploads/s/n/b/y/nbykqcuogmif/img/full_HprLZ1xd.jpg?width=210&quality=76)
![](/__scale/uploads/s/n/b/y/nbykqcuogmif/img/full_sRnqDB2n.jpg?width=210&quality=76)
![](/__scale/uploads/s/n/b/y/nbykqcuogmif/img/full_lVwrfXFo.jpg?width=210&quality=76)
![](/__scale/uploads/s/n/b/y/nbykqcuogmif/img/full_SFnj3CZ0.jpg?width=210&quality=76)
![](/__scale/uploads/s/n/b/y/nbykqcuogmif/img/full_xiQTvAL1.jpg?width=210&quality=76)
Наша школа сьогодні партнер міжнародної освітньої компанії «Пірсон» (Велика Британія)
Мета цієї співпраці:
Спільними зусиллями зробити так, щоб випускники навчального закладу отримали якісні знання англійської мови на рівні В1-В2, згідно вимог Загальноєвропейських Рекомендацій, що зробить їх незалежними користувачами мови і дасть ширші можливості для вибору свого місця в житті та успішному працевлаштуванню. Співпраця з волонтерами із Великобританії. Співробітництво з Oxford Universiti, Londtan.