ДЕНЬ РЯТІВНИКА

До Дня рятівника СШ 98 відвідали представники пожежної частини Дніпровського району.

Цікава розповідь, багато пізнавальної інформації та практичне заняття зробили цю зустріч незабутньою. Діти не лише спробували правильно тримати та використовувати вогнегасник, А й отримали море позитивних емоцій та вражень! Тепер ми знаємо, можемо, вміємо!!!

День рятівника 2021 в СШ98

Обработка видео...

Першокласники із задоволенням обирають страви сніданку!

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ!

У продовження Олімпійського тижня, до нашої школи завітали спортсмени – випускники нашої школи, якими ми пишаємось і ставимо в приклад вихованцям.

Гостями були Базилюк Кристина – майстер спорту з черлідингу, кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики,

Мукоїд Кіріл – кандидат у майстри спорту України з фехтування, призер всеукраїнської гімназіади , призер Чемпіонату України серед кадетів та у віковій категорії до 23 років, призер етапу кубку Європи.

Учні школи отримали неймовірні враження від спілкування із майстрами спорту та спробували себе у ролі спортсменів.

Смачно, корисно, якісно!

Сучасний технологічний процес приготування їжі - це вже реальність!

Нові технології, різноманіття страв у раціоні школярів, привітна команда кухарів стали ознакою нашої школи.

Свіжі та смачні продукти - це запорука якісних страв для вихованців.

Зустрічаючи усміхнених, задоволених учнів після обіду, розуміємо, що праця наших кухарів була не даремною.

Дійсно, харчуватись у шкільній їдальні - смачно!

Олімпійський урок

Вже багато років поспіль Олімпійський урок є доброю традицією у спеціалізованій школі № 98 м. Києва. І цей рік не став виключенням. Захід було проведено під гаслом: "Олімпійці серед нас". Учні випробовували власні сили не тільки у спортивних естафетах, але й на знання історії виникнення античних Олімпійських ігор.

І хоч олімпіада в Токіо закінчилась, ми підтримуємо спортивний дух та настрій! У 98-й було проведено Олімпійський урок за участю майстра спорту міжнародного класу, багаторазової чемпіонки України, дворазової призерки Ліги Європи Вітютнєвої Наталіїї Юріїївни, яка сьогодні є учителем нашої школи.

З Днем Незалежності України!
Святкуємо 30-річчя Незалежності України!

Обработка видео...

Святкуємо 30-річчя Незалежності України!

Обработка видео...

Святкуємо 30-річчя Незалежності України! Школа 98, м.Київ

Обработка видео...

З Днем вишиванки 2021!

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я - українець! І горджуся цим!
© Надія Красоткіна

Учні, вчителі та батьки школи 98 вітають наших захисників із світлим святом Великодня!

Нехай наша вдячність та тепло сердець зігріють тих, хто у цей складний час боронить наше мирне життя!


26 квітня в Україні 35-ті роковини з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

Пам’ятаємо...

Чорнобиль – ми пам’ятаємо цю дату
І застигає в жилах кров...
Чорнобиль – скільки в цьому слові горя,
Страждань та гірко виплаканих сліз.
35-ті роковини з дня аварії на Чорнобильській АЕС

Обработка видео...

Учні 5-в класу, долучилися до всеукраїнського челенджу "Квітка відродження", що започаткований на знак підтримки та відродження постраждалих від Чорнобильської катастрофи.


Генрік Ібсен «Ляльковий дім»

Лялька-дочка – лялька-жінка – людина-борець – саме це стало лейтмотивом бінарного уроку із зарубіжної літератури, історії та правознавства.

«Генрік Ібсен «Ляльковий дім». Композиція п’єси. Підтекст. Символіка. Відкритість фіналу. Ознаки фемінізму у драмі».

У ході уроку було проаназізовано долю жінки XIX ст., а також проведено паралель із сучасністю. Прикладом жінки-борця стала головна героїня твору – Нора.

Тиждень вшанування великого поета Т. Г. Шевченка

Ти нам залишив прагнення високі,
Шляхи священні, по яких іти -
Твого сумління й мужності уроки
Ми бережем і будем берегти.
Микола Палієнко

У спеціалізованій школі № 98 м.Києва розпочато Тиждень вшанування великого поета Т. Г. Шевченка. Минуло 207 років від дня народження Кобзаря, але й сьогодні його слово живе поміж нас.

Він став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців. Сьогодні учителі та учні закладу не лише вшановують пам'ять великого митця, а і згадують творчість, яка не втрачає своєї актуальності в наші дні.
Слід не забувати, що Тарас Шевченко був відомий не лише як поет, але і як талановитий художник. Його спадщина складається з пейзажів, графічних робіт, атопортретів, офортів та налічує понад тисячу мистецьких робіт.

Протягом тижня в стінах школи було проведено ряд заходів у рамках Шевченківських днів.

Твори і після смерті поета залишаються могутнім чинником українського літературного процесу. Дев'ятикласники підготували літературно-художні композиції. "Плекаймо в душі Шевченкове слово" ( за поемою "Сон"), " Образ жінки у творчості Т.Г.Шевченка"- тема проектів, які презентували вихованці.

11 березня 2021 року у рамках фестивалю педагогічної творчості учителів української мови, української та зарубіжної літератури був представлений до уваги учнів та учителів літературно-музичний проект "Класики української літератури".

Випускники продемонстрували глядачам своє бачення творів українських класиків. Під час заходу були виконані пісні на слова українських поетів, продекламовані твори.

Наші діти-творчі, талановиті, успішні, які несуть красу українського слова. Прикладом цього слугує власна поезія учениці 11-а класу Параян Аліси. Учителі спеціалізованої школи № 98 не тільки підтримали учнів, а й продемонстрували пісенну майстерність.


Фестиваль педагогічної творчості учителів української мови, української та зарубіжної літератур

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

З першим днем весни у стіни СШ 98 завітав Фестиваль педагогічної творчості учителів української мови, української та зарубіжної літератур. Фестиваль проходитиме під девізом «Мово моя, ти для мене криниця. Я навіки з тобою, допоки я є».

Усі учителі ретельно продумали заходи, щоб у кожному дитячому серці посіяти зернятко великої любові до рідного слова, до рідного народу, до рідної землі, яке згодом проросте і збагатить душі наших вихованців вічним, добрим, щирим.

Так! я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні,
Без надії таки сподіватись,
Буду жити! Геть думи сумні!

25 лютого 2021 року – 150 років з дня народження Лесі Українки.

Це одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірш, публіцистичні статті, переклади світової класики.

Учні та вчителі спеціалізованої школи № 98 м. Києва долучилися до вшанування пам’яті поетеси, яка стала символом епохи. У стінах закладу було проведено ряд заходів.


150 років з дня народження Лесі Українки

Обработка видео...

АТЕСТАЦІЙНИЙ МАРАФОН 2020-2021

Atest98 2020 2021

Обработка видео...

Добігає завершення атестаційний марафон учителів спеціалізованої школи №98 м. Києва, Дніпровського району.

Якісна освіта є однією з обов’язкових умов успішного існування будь-якого колективу. А якщо у такій громаді креативні, професійні, творчі особистості, то вони здатні кинути виклик інноваційним актуальним технологіям.
Шляхом виконання різноманітних сучасних освітніх активностей (аудіювання, читання, говоріння, розв’язання задач, демонстрація дослідів, перегляд презентаційного матеріалу, опанування мультимедійних технологій, нерозривний зв’язок онлайн, оффлайн) вдалось досягти відмінної якості освіти, що стає пріоритетом у роботі колективу.
Про професійну майстерність педагогів закладу свідчить тісний зв’язок та взаєморозуміння між колегами. Саме він дає змогу проводити бінарні та інтегровані уроки, як-от: англійська мова та географія, українська література та історія, зарубіжна література та мистецтво, фізичне виховання та німецька мова.
Роботою педагогічного колективу є не лише заохочення учнів до навчального процесу, а також можливість застосувати вміння і знання на практиці.
Підсумком роботи атестаційної комісії є підтвердження високого та професійного рівня членів колективу.
Тісна співпраця адміністрації та педагогічного колективу дають плідні результати щодо навчання та розвитку наших вихованців.

З любов‘ю у серці до рідної мови учні СШ #98 м. Києва долучаються до флешмобу відеочитань літературних творів «Яке прекрасне рідне слово! Воно - не світ, а всі світи!» з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови.

День мови

Обработка видео...

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

В школі 98 святкували День Святого Валентина. Приємні сюрпризи та неочікувані миттєвості додали настрою учням та вчителям!


КОРИСНІ ТА СМАЧНІ ОБІДИ

З 25 січня в школі впроваджене мультипрофільне харчування, що надає можливість дітям спробувати різні страви, обирати з кількох запропонованих страву на особистий смак.

Така організація харчування дозволяє урізноманітнити раціон дітей та забезпечити їм не лише корисну, а й смачну їжу. До меню обов'язково входять кілька видів гарнірів, м'ясних або рибних виробів, салатів та напоїв.
Головна ідея в тому, що ДИТИНА обирає сама.

День Соборності України

Відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.


ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ, ІНФОРМАТИКИ

З 11 січня у сш 98 розпочав свою ходу фестиваль педагогічної творчості учителів математики, фізики, інформатики.

Творчо та креативно підійшли педагоги до проведення заходів у дистанційному режимі.

Святого Миколая чекали не тільки діти

Учні 98, як завжди, поділилися частинкою свята із людьми похилого віку. Добрих справ багато не буває!

18 грудня нас радісно зустрічав Святий Миколай та його помічники, бо учні 98-ї чемні діти!

"Лиш той свободи вартий, хто йде щодня за неї в бій."

Напередодні Дня Гідності і Свободи учні 98 школи вшановують пам'ять героїв Небесної сотні.

Вишивати рушники — давній український народний звичай.

Вишиваний рушник донині не втратив свого значення в побуті. І тепер ним прикрашають інтер'єри помешкань, вівтарі та ікони в церквах. І надалі він залишається атрибутомнародних звичаїв та обрядів. На рушнику несли новонароджену дитину на хрещення, на ньому проводжали людину в останню дорогу.
В 4-Б класі відбулася виставка рушників " Український рушник - родини оберіг". Діти демонстрували рушники і розповідали історію свого рушника , цінність його для родини.
Учні 3-В класу малювали рушники, складали вірші про Україну, влаштували виставку "Вишитий рушник".