Фотовиставка "Довжиною у війну"

З 05 березня по 08 березня у 98-й триває фотовиставка "Довжиною у війну",це спільна робота двох авторів. Два окремих проєкти "Обличчя війни" та "По той бік миру", що об'єднані в загальну експозицію.

Світлини зняті в різний час з моменту повномасштабного вторгнення.
Автори: полковник Олексій Дмитрашківський та молодший сержант Олег Пальчик, військовослужбовці Служби зв'язків з громадськістю Сил ТрО ЗСУ, що несуть службу в "ТрО Медіа" ТРО Медіа

Чарівна зернинка

Ранок у 98-й почався з дивовижної зустрічі з письменником Іваном Костомахою, який познайомив дітей зі своєю книжкою-скарбничкою "Чарівна зернинка".

Кожна дитина може стати співавтором книги, заповнивши її гарними спогадами та створивши власне родовідне дерево.
Щиро дякуємо автору та усій команді ТРО Медіа ТРО Медіа !

Продовжуємо допомагати обирати свій професійний шлях майбутнім випускникам.

На цьому тижні наші 11-класники відвідали природничий факультет Українського державного університету імені М.П.Драгоманова.

День вимкнених гаджетів

Сучасні учні не можуть навіть уявити своє життя без телефона, але постійне користування смартфонами не надто безпечне, і від гаджетів варто хоча б іноді відпочивати!

Для того, щоб мотивувати дітей відкласти телефони та планшети, у нашій школі проходить День вимкнених гаджетів, який відзначається у першу п'ятницю березня. Тож сьогодні усі перерви діти проводили активно, а найголовніше - без телефонів!

«Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя!»

Це слова геніальної доньки українського народу - Лесі Українки. На її творах виросло не одне покоління, а поезія наскільки актуальна, ніби написана сьогодні. Про насичений подіями життєвий та творчий шлях поетеси ділилися інформацією учні нашої шкільної родини.

Леся Українка – точка відліку нової епохи, де ми, українці, достойні стати справжньою нацією.

Тримаймося її слова!

Учімося бути єдиним народом!

Міжнародний день рідної мови

...А ти говори українською, бо бач, вражина не може, вишуканою, запашною. Тому зсередини їх переможемо!
Відроди українську в собі, щебечи барвінковою! Ворога втопиш у ганьбі нашою, КОЛИСКОВОЮ!
Саме під таким гаслом пройшов Міжнародний день рідної мови, до якого вкотре долучилася вся шкільна родина спеціалізованої школи 98.
Як море починається з річки,так і постійний творчий пошук наших педагогів знаходить досить цікаві і креативні форми проведення цього свята. Сьогодні говорити українською мовою - бути бійцем за націю,за Україну!
Мова - це зброя! Говори українською! Будь бійцем!!!

Небесна Сотня України

Вшанувати памʼять Героїв Небесної Сотні разом з нашою шкільною родиною завітали почесні гості Шевченко Олена Володимирівна, виконуюча обов'язки першого заступника голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Ластовецький Ігор Володимирович, керівник апарату Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Начальник управління освіти Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації Іваніна Наталія Василівна.
Небесна Сотня України крізь дим Майдану з вічності оберігає спраглі до свободи та правди наші душі… Жовто – блакитний прострілений вже вкотре … Та ні краплі страху в їхніх очах, бо в серці їхнім навіки залишилась віра, відданість, патріотизм і героїчна мужність. Герої не вмирають! Вони – з нами! Лише тихо про свої мрії гомонять…
Віримо! Пам'ятаємо!

День вимкнених гаджетів

Європейський день котів у 98! Піднесено, згуртовано та атмосферно!

МІСТЕР ШКОЛИ-2024

16 лютого у 98-й відбувся конкурс «МІСТЕР ШКОЛИ-2024», амосфера заходу була насичена памʼяттю традицій школи та її свят. Цей конкурс завжди надавав неймовірного настрою учасникам та гостям, сьогоднішній захід - не виняток. Хлопці неперевершено проявили себе, кожен учасник був унікальним і кожен здобув свою перемогу.

Зала була заповнена не лише підтримкою та оваціями, а й неймовірною атмосферою, яку створили саме ви!

Дякуємо кожному причетному до цієї події, та дякуємо тим, завдяки кому ми можемо проводити такі свята!